Wpis z mikrobloga

Mam taryfę Nowy Plush na kartę od kilku lat i korzystam z pakietu za 25zł (Internet 10GB, rozmowy, smsy bez limitu), ale zauważyłem że jest promocja "Internet Promo BS" dzięki której dostawałbym dodatkowe GB po każdym doładowaniu, czy mogę ją włączyć i czy jak ją włączę to nie utracę możliwości włączania pakietu za 25 zł (10GB i no limit rozmowy/sms)? Chciałbym przy nim zostać bo na stronie plusha jest tylko wymieniony jakiś nowy pakiet za 30zł (15GB i no limit rozmowy/sms).

#plush #plus
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taki_dzik: jak włączysz bonus po doładowania to nie dostaniesz neta w pakiecie za 25 (wtedy jest dostępny inny pakiet). W pakiecie za 30 dostaniesz neta nawet z włączonym bonusem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taki_dzik: tak. Jeśli potrzebujesz nielimitowane rozmowy i SMS-y to się nie opłaca (chyba że chcesz pakiet 30 zł). Promocja jest dobra dla nastawionych głównie na neta, nie używajacych pakietów na rozmowy.
@mishek Ok, dzięki, 10GB mi na razie wystarcza, więc wolę mieć dostęp do pakietu za 25 zł.

PS. A orientuje się ktoś jak jest z nowymi numerami? Dziewczyna chce przenieść numer do plusha, czy jako nowy klient będzie miała dostęp do pakietu za 25 zł (10GB neta i no limit) czy to jest tylko dla "starych"? A nowe numery mogą włączyć tylko ten za 30 zł (15GB i no limit)?