Wpis z mikrobloga

Ale dałem ciała w #gothic
Ogarniam Jarkendar. Pobiłem Francisa, więc Garret mnie zaatakował. Przez to zablokowałem sobie u niego opcje dialogową o handlu. Wywołałem bójkę w obozie bandytów, wszyscy mnie gonili. Przez to zablokowałem opcje dialogową u Estebana dotyczącą próby zabójstwa. W ogóle mi nie zlecił tego zadania, a mi dziennik zaśmieca zadanie 'fatalna sytuacja'. Musiałem zabić Estebana i jego ochroniarzy, ale i tak jestem w plecy z expem. No nic, lecimy dalej.
  • 11
@RandomowyMetal nie ma to wielkiego wpływu na rozgrywkę. Estebana nie żyje, Juan nie żyje. Po prostu przed wejściem do obozu chciałem zlikwidować bandytów z bagna, a jak wszedłem do obozu to Fortuno mnie gonił. Potem wszyscy zaczynali rozmowę od gadki 'chcesz się jeszcze raz ze mną spróbować?'. Straciłem zadania o paczce wytrychów i pakiecie stali, ale trudno się mówi.
@Saprofit co Ty, ja czyszczę mapę do zera xd kanion wyczyszczony wraz z jaskiniami, na bagnie zostały tylko bagienne golemy :D teraz ruszam na poszukiwania grobu Quahodrona, więc zabieram się za porządki we wschodniej części Jarkendaru