Wpis z mikrobloga

Siedzę w pracy na kiblu. Prace rozpocząłem o godzinie 07:00. Na stolcu minęło już 30 minut, teraz jak wyjdę, to pójdę zrobić kawke, zapale papieroska, wypije tę kawkę jak już ostygnie, przeglądając wykop.ru. Już po tych czynnościach będzie pewnie grubo po godzinie 8. Na halę zejdę dopiero w momencie ostatecznym, kiedy spoceni ludzie zadzwonią po pomoc przy produkcji, tylko po przerwie która jest po 9 i trwa 15 minut. No po prostu mi się należy. W stosunku do tego samego miesiąca roku poprzedniego zarabiam tyle samo, czyli dużo mniej. Nie było podwyżek inflacyjnych, więc ja postanowiłem im zrobić obniżkę motywacyjną xD. Zabawa trwa w najlepsze. Na koniec miesiąca będą płacić premie - pewnie będzie bardzo duża xD. Ale ja ta premie mam w dupie, bo kończąc ten post podcieram dupe prawie całą rolką papieru. Wodę splukam 7 razy, tak na szczęście. A światło w sraczu zostawię, żeby nikt się nie potknal.
#pracbaza
CondomSurvivorSupreme - Siedzę w pracy na kiblu. Prace rozpocząłem o godzinie 07:00. ...

źródło: comment_1610606410jDiwdRNgfkWgCiBqjnnjHH.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emilius bo roboty jest co raz więcej, bo co raz więcej się wymaga, robota staje się co raz trudniejsza i uciazliwsza, przez w c--j czasu nie było premii, bo były obiecane podwyżki inflacyjne których nigdy nie było, bo pracownicy fizyczni od 2 lat nie dostali podwyżek i jak tak dalej pójdzie będzie im lepiej w Lidlu robić, a nie w fabryce, przez co doświadczonych można na palcach policzyć, bo kasa jest,
  • Odpowiedz