Wpis z mikrobloga

Już nie mogę z moimi piętami. Są tak szorstkie, że jak niechcący przejadę piętą po prześcieradle to aż mnie ciarki przechodzą.
Kupię sobie chyba taki mechaniczny pilnik do pięt.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@oficjalniemartwa ale ja nie mam satynowej pościeli

@alcest sprawdź skąd bierze się taki stan rzeczy, może być nawet od zbyt częstego szorowania pięt, a ja je codzienne ścieram pumeksem ale bezskutecznie, bo ani przez moment nie było dobrze, ale wykopki wiedzą lepiej

@josedra52 w takim razie zakupię, tym bardziej że prawie codziennie mijam biedę!
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Chusteczki nawilżane dla niemowląt, są śmiesznie tanie, mogą być te Dada z Biedry czy Lupilu z Lidla. W przeciwieństwie do kremów, nie zostawiają żadnego poczucia tłustej warstwy na stopach gdy wskakujesz pod kołderkę, a nawilżają i wygładzają stopy niesamowicie. Przy regularnym stosowaniu ja nie mam żadnych problemów, sama byłam zaskoczona efektami. Nigdy nie używałam pumeksów i wydaje mi się jakieś to nawet barbarzyńskie i zbyt inwazyjne na skórę.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Jak masz poważniejszy problem to te wszystkie kremy, skarpetki, uje muje są gówno warte, nie wydawaj kasy. Jeden dobry krem i tyle. Najlepszym, 100 razy lepszym od schoola pilnikiem elektrycznym jest pilnik elektryczny eldom, kupisz w necie. Trzeba tylko uważać żeby nie zostawić ładowarki w gniazdku na całą noc bo sie stopi. Ten pilnik sprawia że ma się stopy jak 10-latek, w dodatku bez żadnego większego wysiłku.
  • Odpowiedz