Wpis z mikrobloga

@tereferee: ok 35 zeta i to spod lady, bo takie zainteresowanie było.

Mi polikwidowali wszystkie fajne sklepy z kraftami


współczuję, bo w Auchan jest fajny wybór, ale jednak bida w porównaniu do sklepu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bartol_wwa: w Auchan jest bardzo fajny wybór "stałych" piw, ale takiej chociażby pinty miesiąca już tam nie dostaniesz.
Ostatnio udało mi się dorwać 4 hoppy crew w jednym sklepie alkoholowym, ale ilości były bardzo znikome..
: #!$%@? im się w głowach i nie wiedzą już co mają wymyślać żeby sprzedać "sztosa".


@wychu:
Piwna rewolucja w USA:
Nowe odmiany chmielu, nowe style, nieprzesadzone dodatki, nowe technologie procesów, podążanie za balansem i ideałem po okresie młodzieńczego szaleństwa.

Piwna rewolucja w Polsce:
#!$%@? #!$%@? śledź do piwa, nowy kartonik, bakterie z #!$%@?, owcze odchody i 2 tys premier na rok.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol chyba rynku kraftowego w USA nie znasz bo jest dokladnie na odwrot ( ͡º ͜ʖ͡º). Pastry, Smoothie, super przeslodzone piwa, przeowocowane, granaty, 12 releasów jednego dnia co dwa tygodnie, wciskanie boundli za 200 baksow zeby kupic jedno dobre piwko, sztuczne generowanie popytu poprzez usuwanie rzeczy ze sklepu udajac ze juz sie wyprzedalo :D. Moglby patologie pol dnia wyliczac. W zalaczniku zbalansowany stoucik bez sledzia ale z