Wpis z mikrobloga

@pijekubusplay: Co? xD Jakiej zmowie? KNF ostrzegało przed Amber Gold. Dali się nabrać ludzie tego samego pokroju, co kupują garnki na spotkaniach Philipiaka myśląc że to Philips (XD) więc rzekłbym nawet, że afera AG jest mniejszego kalibru, niż sprawa z respiratorami, bo tutaj wyszła całkowita nieudolność państwa, a nie jego obywateli.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: Po pierwsze to Skoki są większą aferą ale o niej nie usłyszysz bo to afera PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie, w przypadku AG niewiele udowodniono a zreformowana prokuratura, sądy oraz prawe i sprawiedliwe komisje śledcze intensywnie się tym zajmują od 6 lat.
Po trzecie: tam kasę stracili debile, którzy chcieli się bawić w inwestycje nie słysząc nawet o czymś takim jak KNF a
  • Odpowiedz
@Tasde: lepiej bym tego nie ujal. Nie mamy Twojego pla... znaczy respiratorow i co nam zrobisz??? Te cyniczne #!$%@? maja krew na rekach. Duzo krwi...
  • Odpowiedz
porównywanie afery Szumowskiego do jednej z większych afer w historii przy zmowie całego aparatu państwowego, sądownicznego itp xD


@pijekubusplay: ale tu chodzi o Amber gold a nie skoki ( _)
Zresztą nie wiem czy te 3 miliardy ze skoków nie mają mniejszej wartości niż liczba osób która umarła przez brak sprzętu spowodowany przekretami Szumowskiego
  • Odpowiedz
@buffalosoldier82: najpierw niech jedna aferę rozwiążą, takie gadanie odwraca tylko uwagę od tego co się stało w 3miescie. Miejmy nadzieję, że wszystkie afery znajdą swój finał. Oby jak najszybciej ale akurat program był wczoraj a tu jakoś dziwnie mało na ten temat
  • Odpowiedz
Zresztą nie wiem czy te 3 miliardy ze skoków nie mają mniejszej wartości niż liczba osób która umarła przez brak sprzętu spowodowany przekretami Szumowskiego

Nie mamy Twojego pla... znaczy respiratorow i co nam zrobisz??? Te cyniczne #!$%@? maja krew na rekach. Duzo krwi...


@Xysz: @Deska_o0: Co? O ile wiem w Polsce podczas pandemii nigdy nie mieliśmy 100% wykorzystania respiratorów, raczej jeszcze nikt nie stracił jeszcze przez to życia.
  • Odpowiedz
O ile wiem w Polsce podczas pandemii nigdy nie mieliśmy 100% wykorzystania respiratorów


@Flutter_M_Shydale: no to zmień źródło z TVPiS, w szpitalach covidowych brakuje sprzętu bo marnuje się na stadionie i pięknie można to podać w statystykach jako wolne respiratory

Jeśli już to krew na rekach mają ci co wprowadzili kretyński lockdown, ale to osobny rozdział.


@Flutter_M_Shydale: dlaczego decyzja tych samych osób miałaby być osobnym rozdziałem?
  • Odpowiedz
to jednak są dwie oddzielne kwestie moim zdaniem


@Flutter_M_Shydale: wina tych samych osób

Sądzę że gdyby rzeczywiście brakowało respiratorów to zostałby przemieszczone tam gdzie są potrzebne.


@Flutter_M_Shydale: sądzę że gdybyś pisał prawdę to nie wyciekałyby co chwilę apele ordynatorów którym odmawia się sprzętu, zmień kanał z TVPiS, serio
  • Odpowiedz
przy zmowie całego aparatu państwowego, sądownicznego itp


@pijekubusplay: O tym że Amber GOld to piramida to aparat pańśtwowy trąbił bez przerwy, media (np. "Polityka") przypominały i nagle zmowa?
  • Odpowiedz