Wpis z mikrobloga

#wroclaw

Ktoś może mieszka/kojarzy taką cześć miasta jak Ratyń? Warto interesować się zakupem domu w tej okolicy?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Shagot: Lokalizacja mi właśnie odpowiada. Zastanawiam się bardziej nad tym czy nie są to tereny zagrożone zalaniem, bo przeczytałem, że podczas powodzi Bystrzyca też dosyć mocno wylała
  • Odpowiedz
@Muuudza: przejedz sie tam w wolnym czasie i zobacz jak to wyglada na zywo. Chodzi mi o to, ze tam chyba nawet wiem o jaka inwestycje chodzi, troche daleko tam do wszystkiego. Wszedzie musisz jechac autem bo nawet sklep w Lesnicy to jednak wyprawa. @Shagot: Bez obrazy dorig kolego Shagot, ale to nie Twoja znajomosc miasta swiadczy o tym czy cos jest zadupiem czy nie (Ratyn jest, tu
  • Odpowiedz
jesli Twoja znajomosc miasta konczy sie w tych stronach na muchoborze to troche wstyd przyznac, ze jest sie z Wro od urodzenia


@Kiere: dla mnie to też naturalne, że Leśnica to już nie Wrocław. Przecież to osobne miasteczko połączone linią tramwajową z Wrocławiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już prędzej zapyziała Wysoka jest częścią miasta, niż to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Shagot: nie zalicytowałem nic ze swojej strony. Równie dobrze mogę pochodzic z Ustrzyk Dolnych i napisać to samo. Specjalnie napisałem "bez obrazy" bo naprawdę nie chciałem wywołać obrazy, przepraszam, nie miałem złych intencji
  • Odpowiedz
@Kiere: Wrocław jest tak rozgległym miastem, że szkoda gadać :) Nawet jak mieszkasz od urodzenia tutaj to możesz się czasem zdziwić. Natomiast fakt, Ratyń to nie jest najpopularniejszy kierunek.

@Ogau: W sumie Leśnica to kiedyś była podwrocławska wiocha. Natomiast Wysoka dzielnie się temu opiera.
  • Odpowiedz