Wpis z mikrobloga

@Bitbay: Dzięki @Bitbay za pomoc. Odezwał się do mnie konsultant (ticket 197815) prosząc o załączenie dokumentu potwierdzającego adres. Wysłałem po raz 10ty rachunek za internet. Jeszcze dwie próby i jeśli się nie uda odpuszczam a szkoda bo chciałem handlować na rodzimej platformie :( A i żeby było ciekawiej rachunek z pgnig też nie przechodzi
@Crisu: na weryfikację II stopnia czekałem od soboty wieczór do środy południe :) ponoć mają oblężenie. Ale "ponad dwa tygodnie..." to faktycznie kiepsko.

Przy okazji @Bitbay - czy wysyłacie/wyznaczacie rozliczenie do pitu, czy trzeba samemu się pomęczyć?
@Crisu: Jaki dokument załączyłeś w formularzu? Dokumentem potwierdzającym adres może być:
- rachunek (za prąd, wodę, telefon, gaz itp.). Wszelkie faktury ze sklepów stacjonarnych i internetowych nie są akceptowane.
- umowa (np. z bankiem lub ubezpieczycielem) z widoczną pieczątką oraz podpisem. Umowa najmu mieszkania, kupna/sprzedaży samochodu nie jest akceptowana.
- pismo urzędowe (z ZUS, US itp.)
- potwierdzenie przelewu z konta (musisz być jego nadawcą)
- wyciąg z konta bankowego.

https://bitbay.net/pl/pomoc/poczatkujacy/czy-musze-zweryfikowac-swoje-konto
@Bitbay: Próbowałem z dwoma dokumentami rachunek za gaz i internet . 5 dni temu odpisałem konsultantowi i cisza (203512). Już straciłem nadzieję, na coinbase weryfikacja poszła w 2 dni i chyba tam zostanę (,)
@Crisu: Spróbuj proszę w takim razie wygenerować potwierdzenie przelewu bankowego (musisz być jego nadawcą) lub wyciąg z konta bankowego. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek dodatkowej pomocy daj nam znać.
@Bitbay: Spróbuję jutro ale czuje, że mogą być nadal problemy. Na jednym nie ma adresu (inteligo) a drugi mam wspólny z żoną, wiec jest dwóch właścicieli . Ktoś to u was weryfikuje manualnie czy wszystko leci automatem ?
@Bitbay: Ewidentnie coś nie działa z weryfikacją dokumentu. Przed sekundą wysłałem potwierdzenie przelewu z widocznymi danymi i to nawet się nie przerobiło bo nadal mam stan konta do weryfikacji.
Jak można rozpocząć u Was procedurę usuwania konta i kasowania danych bo niestety ale nie pohandlujemy :(