Wpis z mikrobloga

Jeden ze "zdobywców Kapitolu".

Było mi go nawet żal (no bo wygląda żałośnie w tych futerkach i okularkach), ale przeczytałam, że ma 34 lata (myślałam, że ze 20). W tym wieku już by należało mieć trochę rozumu. Na tyle przynajmniej, by będąc Żydem nie brać udziału w zamieszkach ramię w ramię z neonazistami, a będąc synem sędziego wiedzieć, że jeśli Sąd Najwyższy odrzucił kilkadziesiąt skarg wyborczych, to te skargi jest gówno warte.

#usa #bekazprawakow #przegryw
Andreth - Jeden ze "zdobywców Kapitolu".

Było mi go nawet żal (no bo wygląda żałoś...

źródło: comment_1610535159lpz9LFAxEiZAJ1V3yJc8H3.jpg

Pobierz
  • 18
Od kiedy zwollenicy Trumpa to neonaziści?


@zkrwtq: Zbiór zwolenników Trumpa nie jest tożsamy ze zbiorem neonazistów, natomiast wśród zwolenników Trumpa są neonaziści (zaryzykowałaby twierdzenie, że zdecydowana większość amerykańskich neonazistów to zwolennicy Trumpa*) i w ataku na Kapitol byli widoczni i aktywni.

* Co nie oznacza, że większość zwolenników Trumpa to neonaziści, to nie jest relacja zwrotna. Tłumaczę, bo prawica ma z tym aspektem logiki potworny problem.
a co ma do tego że jest żydem? to ma się opowiadać po jedynej słusznej stronie?


@blogger: A, teraz niełykanie idiotyzmów o sfałszowanych wyborach to "opowiadanie się po jedynej słusznej stronie". Nie no, Żyd też może łykać idiotyzmy, to stereotyp, że Żydzi są mądrzy.

czyli on jest żydem neonazistą?

xD no tak a baiden i umiarkowani liberałowie to komunisci i anarchissci bo większość antifiarzy i blmowcow popiera Baidena


Widzisz, @zkrwtq,