Wpis z mikrobloga

@LetMeStay: dosłownie KAŻDA kobieta zapytana o ideał mężczyzny podaje w pierwszej kolejności wysoki wzrost, nigdy w życiu nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby było inaczej, co jest o tyle absurdalne że wzrost u kobiet czy to niski czy wysoki nie ma praktycznie żadnego wpływu na atrakcyjność + wysoki wzrost u mężczyzn w żaden sposób nie wpływa na wyższą przeżywalność czy jakąkolwiek inną praktyczną zalete, przez co średni wzrost mężczyzn zawsze
@LetMeStay: z tym wzrostem to mnie #!$%@? strzela, sam nie jestem niski (184) ale #!$%@? mnie że dla kobiet ten wzrost jest AŻ TAK ważny, przecież dla mężczyzn nie ma znaczenia przyważnie wzrost kobiety więc dlaczego dla kobiet wzrost u faceta jest? Przecież to nawet nic nie oznacza, ani stanu zdrowia, ani nie ma to żadnej korelacji z poziomem testosteronu więc płodnością ani zaradnością no ja #!$%@?. Dla mnie nie ma
@OddajButa123: Kiedyś jeden kurdupel chciał się ze mną bić, na oko miał tak z 164 cm, ja sam mam 187. Ani razu mnie nie trafił, bo miał za krótkie rączki, dostał dwa gongi i było po walce XD. Wydaje mi się, ze nawet jak niski gość jest przypakowany to i tak ma marne szanse z przeciętnym wzrostakiem.
Tak samo jak każdy mężczyzna poda w pierwszej kolejnosci "żeby nie była gruba".


@1qazxc1: oczywiście że nie, istnieje nawet spora grupa mężczyzn fetyszyzująca grube kobiety czy nawet celulit, zresztą w wielu kulturach na świecie otyłe kobiety uchodzą za bardziej płodne i atrakcyjne od ich szczupłych odpowiedniczek, posąg wenus z willendorfu chyba każdy widział
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OddajButa123: Ta spora grupa jest tak spora, że nie znam ani osobiście, ani z drugiej ręki żadnego mezczyzny, który przedstawiając się z imienia i nazwiska, mówi że lubi grube kobiety. Znam natomiast kilku posiadających grube żony, którzy przez zaciśnięte zęby, w towarzystwie żon, cichutko mówią "baba to musi mieć ciałko, a nie jakieś szkieletory".
@eloelowalewiadro: ale spełnia hipotezę seksownego syna ¯_(ツ)_/¯ kobietom oplaca sie wybierac mezczyzn, ktorzy podobaja sie innym kobietom, bo splodza potomkow, ktorzy beda miec branie i byc moze zrobia wiecej wnukow niz kobieta z pierwszego pokolenia bylaby w stanie urodzic w ciagu swojego zycia