Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlVonVogel: @lakukaracza_: Lakuka jest niezle #!$%@?, (Nie mowie ze ja jakis tam normalny) i ma swoja krucjate. Do tego chyba lubi jak do niego strzelaja. Ale i tak czesto, obiektywnie patrzac, przejawia duzo RiGCzu jak na ten portal. Do tego czasem takie prowokacje robi ze az sam smiechne pod nosem i chociazby z tego wzgledu juz mu odpusc. ¯\_(ツ)_/¯
@SynGilgamesza: Celem chyba powinno być dogadanie się, kompromis i wypracowanie jakichś wspólnych rozwiązań nie? Polaryzacja na obozy lewaków i prawaków nie doprowadzi do niczego dobrego i o ile nie mam pojęcia jak można pogodzić oba obozy to jestem pewien że jeśli się nie uda to będziemy wkrótce świadkami tragicznych wydarzeń. Change my mind now...
@hellgihad: Tylko że w Internecie za bardzo tego nie osiągniesz. W ogóle jakiekolwiek dyskusje światopoglądowe w Internecie nie mają żadnego sensu. Szczególnie tutaj, gdzie ludzie mają jakieś tam wrażenie anonimowości.

No i kompromis to sytuacja, w której żadna ze stron nie jest zadowolona. I tak naprawdę to jest kompletnie niestabilny układ. Zresztą, nie wiem na jakiej zasadzie chcesz widzieć ten kompromis, szczególnie między tymi dwoma obozami. Tym bardziej, że nie istnieją