Wpis z mikrobloga

nie do końca was rozumiem
-nie słuchanie polskiego rządu który zarzyna przedsiębiorców i mówi o dalszych obostrzeniach - no spoko
-kiedy niemcy mówią o dalszych obostrzeniach, a widać że mają nieco bardziej kompetentnych ludzi, to nagle to światowy spisek
ktoś mi to wyjaśni?
#koronawirus
  • 15
@icurw: szwecja z tego co wiem miała całkiem ciekawą śmiertelność bo w okolicy 11% przez swój świetny model, ale mnie zastanawia czemu jest aż tyle ekspertów lepszych od niemieckiego ministra zdrowia i jego ludzi
@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: no o ile sytuacja z koronawirusem jest już powiedzmy że znośna (przynajmniej patrząc na oficjalne statystyki gdzie wczesniej było po 30k), i służba zdrowia chyba juz tak nie dostaje po dupie, to jednak gospodarczo robimy tragicznie
@icurw: kim jest nie wiem, ale prawdopodobnie podejmie nieco lepszą decyzje od wykopka, który zamiast zaakceptować że nie ma wiedzy w każdym aspekcie wpieprza sie we wszystko ze swoją racją, troche jak adolf który nie skończył najlepiej, i podobno nawet anglicy chcieli go nie zabijać żeby po nim nie przyszedł ktoś kompetentnya on sam sie wykończył swoimi pomysłami xD
@icurw: dlatego sie nie #!$%@?, tylko jak ktoś mądrzejszy mówi mi że prawdopodobnie sytuacja potrwa 10 tygodni, to po prostu akceptuje ten fakt i planuje co przez ten czas zrobie, a że mam co robić zamiast biegania po miescie to mi to nie przeszkadza. i o ile rozumiem nie słuchanie polskiego rzadu, to nie rozumiem nie słuchania dowolnego kraju z normalnym rządem