Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pytanko, kupiłem płytę główną na #morele no i się trochę zdziwiłem, przyszla w oryginalnym opakowaniu, ale ani żadnej plomby tasiemki no niczego, karton otwiera się tak że każdy mógł sobie tam wcześniej grzebać.
I kolejna rzecz która mnie trochę zdziwiła/ zaniepokoiła, brakuje tej plastikowej nakładki na socket która do tej pory myślałem że jest we wszystkich nowych płytach, wiecie pierszy montaż procka i taki plasticzek z góry odskakuje i go się do śmieci wyjebuje.
Płyta niby jest w tej folii antystatycznej ale coś mi #!$%@? śmierdzi że już ktoś ją mógł macać kiedyś i albo jest z jakiegoś zwrotu albo uj się co. Co myślicie?
#komputery #plytyglowne #technologia
ZMMN - Mirki pytanko, kupiłem płytę główną na #morele no i się trochę zdziwiłem, przy...

źródło: comment_1610458197gMzrvXmD2GEtRsL07eaWCU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catmmando: właśnie pomyślałem o tym samym i poszukałem unboxingu jakiś inny znalazłem, najwyraźniej do tego modelu nie ma zaślepki, a worek antystatyczny jest zaplombowany
  • Odpowiedz
@ZMMN: Mam tą samą płytę. Też dostałem chyba po zwrocie (bo plomba na folii była zerwana) z x-kom. Ale wszystko chodzi ładnie (wolałbym żeby temp. w turbo nie sięgała 80C, no ale już za późno).
  • Odpowiedz