Wpis z mikrobloga

@farara: obawiam sie, ze on po liku sekundach sie rozlaczy. Zagadaj normalnie ,,tak obserwuje cie i dziwie sie ludziom, ze tak na ciebie hejt wylewaja. Znasz sie na wielu rzeczach ale nie wiem o co im chodzi. Nazywaja cie kucem ale ja nie wiem o co im chodzi. Robisz klimatyczne filmiki, grupki sa tematyczne bo zawsze cos ciekawego znajde tam czy tez po wspominam swoje dawne czasy. Niby ludzie
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Już dwa dni temu chciałem właśnie napisać, że Daniel mechanik to kolejna osoba która odcięła się od Axela, ale tym razem z powodów wizerunkowych czyli w zupełności tak samo jak w przypadku Entereksa. Ale widzę, że już mnie w tym chłopaki wyręczyliście.

Ciekawe się zaczyna 2021 rok: Najpierw YT w końcu zbanował Kikiego85uuu (chyba kojarzysz), a teraz od Axela odcina się kolejna osoba, którą niedawno poznał (zwłaszcza, że nie
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: bo kocha za bardzo i wierzy, ze moze sie zmieni. Szkoda tylko, ze on zamiast mozgu ma powietrze pod czaszka i on jej tylko wstydu robi w bloku.

Toz taki warszafiak a jednak woli sie kisic u babci. Jaki on zenujacy jest bo on granice absurdu dawno przekroczyl.
  • Odpowiedz
@teslagrad: watpie czy przy takiej diecie on uciagnie. Ja go obserwuje bo jednak mieszka w tym samym wojewodztwie co ja.

Co do retro to spojrze na to co na grupkach FB wypisza.

Watpie czy on sie czasem nie przejedzie na takim ,,powodzeniu" bo jednak w komentarzach sa tez ludzie co do chca postawic go do pionu ale to maly %
  • Odpowiedz