Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Publius: mieszkam po drugiej stronie Górczewskiej i tak z 3-4 lata temu awaria była tydzień w tydzień. Może naprawili albo tylko gdzieś tutaj jest kłopot. Ciekawe
mieszkam po drugiej stronie Górczewskiej


@ArekJ: Wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak tam Jeep? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Po Twojej stronie to chyba GetFiber ma dobry internet. Moi rodzice tamtą stronę zamieszkują i założyłem u nich właśnie od nich i tez zero problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Publius: nie mam Jeepa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam GetFiber od kilku lat i nie narzekam niby, ale średnie mają pakiety z telewizja a ostatnio mam ochotę sobie dokupić jakiś pakiet telewizyjny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Publius: telewizja ogólnie może się czasami psuć i nie umrę, ale internet musi działać stabilnie bo sobie w łeb strzele jak będę musiał ratować się LTE raz w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzieki, poczekam jeszcze na inne zeznania
@ArekJ ja mam od 3 lat i ani razu nie doświadczyłem takiej awarii, żebym nie miał internetu. Faktycznie czasem bywa wolniej, czasem szybciej, z dnsami też chyba kiedyś była jakaś historia z tego co pamiętam, ale przestawiłem na googlowskie i śmiga bez problemów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sphinxxx: na routerze czy na komputerze? Jest w ogóle teraz jakąkolwiek możliwość konfigurowania routera? Wtedy kiedy korzystałem mogłem zmienić chyba tylko hasło przez jakaś ichniejsza stronę internetową.
@ArekJ na kompie, normalnie na speedteście online. Oficjalnie nie można nic zmienić, ale jest patent na obejście tego, poszukaj sprzed paru lat w tym tagu o tym pisałem. Ogólnie to i tak jest o kant tyłka, lepiej przestawić urządzenie Vectry w tryb bridge i postawić za tym swój router, który ustawisz bez problemu tak jak chcesz.