Wpis z mikrobloga

@afromort: ten temat z dorabianiem sobie kutangi poprzez auto to jeszcze inne, ale masz sporo racji. Ogólnie w świecie motoryzacji, to ludzie z azjatyckimi autami są chyba widziani jako nudziarze... i bardzo dobrze :] nikt się nie spodziewia mknącej po 200kph Rio na lewym pasie ;].
@Student_AWAS: ja jestem niestety bardzo zawiedziony po wizytach w salonach kia i hyundai. Wycofano wspaniala optime a dostepny ceed choc ladny i dobrze wykonczony to nikt za mna by nie mogl usiąść... Tzn zostaje wersja kombi ktora ma wiecej miejsca ale nie potrzebuje kombi i jednak linia hatchbacka jest chadem w porownaniu z kombi. I nie wiem czy nie skończy sie seatem leonem. Poczekam jeszcze na elantre nowa ale mogliby robic
@Student_AWAS: poczekam na elantre chyba generalnie nie lubie suvov zle mi sie w nich siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) fakt jest kawal byka ale sam mialem jako zastepcze przez 2 tygodnie i nie byl dla mnie problem używac go. No i ta stabilnosc w trasie mnie urzekla. Kia dajcie mi ceeda dodatkowymi paroma cm na nogi beszie idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w