Wpis z mikrobloga

W końcu dorwałem komputer, który uciągnie "nowsze gry", zatem mam sporo nadrabiania gdzieś od 2013 roku... jeśli chodzi o rocznik gier. Zabrałem się za wiedźmina 3, bardzo mi się spodobał (ofc zakupiłem dodatki), no i skończyłem go właśnie... Ehh, niestety bad ending, przez co nie mam ochoty za zabranie się za dodatki. Zaspoilerowałem sobie happy endingi (ale nie cutscenki, tylko co doprowadziło mnie do tego złego wyboru). Planuję zrobić następne podejście, ale dopiero za kilka miesięcy, jak trochę zapomnę fabułę( ͡° ͜ʖ ͡°) (grałem tylko dla fabuły, wiec sporo pobocznych do odkrycia mnie czeka!) i wtedy zabrać się za oba dodatki, aby było wszystko happy. I tutaj pytanie do Was - jakie gry gdzieś od 2013 roku do teraz włącznie polecacie do ogrania? Coś się przyda na zapełnienie pustki po Wiedźmaku... Wszystkie gatunki mile widziane.
#wiedzmin3 #grypc #pc #gry #konsole
  • 15
@Gorn122: kolejność losowa z tego co mi się dobrze grało w tym czasie:
Outer Worlds (faktycznie ma się duży wpływ na losy świata)
Cyberpunk
Stardew Valley
Civilization V/VI
Cities Skylines
Divinity Original Sin II
Pillars of Eternity
Forza Horizon 4
Detroit: Become Human
Firewatch
Superhot
najnowsze części Tomb Raider
Elite Dangerouse
Besiege
Rust
Subnautica
Banished
The Wolf Among Us
AC Origins/Odyssey/Valhalla
niestety bad ending, przez co nie mam ochoty za zabranie się za dodatki.


@Gorn122: mialem dokladnie tam samo. po bad endingu odechcialo mi sie dalej to ciagnac bo zbyt mocno sie wczulem. ale w koncu sie za nie zabralem i naprawde bylo warto. polecam ci ograc dodatki bo wiele tracisz