Wpis z mikrobloga

@Kempes wyjątkowo #!$%@? hehe obrazek.

W dużym uproszczeniu- nacjonalizm to takie szersze "family first" - priorytetem jesteś Ty, Twoi bliscy i twój kraj. Potem można myśleć o innych- w drugiej kolejności.

Nie rozumiem jak można wysmiewac patriotyzm XD to już jest wyższy poziom #!$%@?.
@Kempes: to wciaz lepsze niz bycie skrajnym lewarem: podpinanie sie pod nie swoje krzywdy, traumy i problemy by atakowac i uciskac ludzi ktorych nie znasz - tylko ze wzgledu na Twoja wewnetrzna agresje/Twoj rasizm.
@Analityk A ty jesteś tak bardzo na prawo, że aż jesteś na lewo. Możesz sobie lewaka zrobić i wychować, ale scena polityczna to nie tylko skrajne prawo, takie jak ty, i skrajne lewo.
@elektryczny_pastuch Patriotyzm w wykonaniu kiboli czy skrajnego prawactwa wręcz trzeba wyśmiewać, bo to patriotyzm w wykonaniu patologicznym. Je jestem państwowcem, bo patriotyzm obrzydzili mi tacy debile jak Bąkiewicz czy Tarczyński.
@Xysz Prawactwo że swoimi fiksacja... świat nie jest dwukołowy i prócz skrajnego prawactwa i lewactwa jest jeszcze centrum. Wiem, nie zrozumiesz, skrajnie myślący ludzie tacy jak ty nie potrafią sobie wyobrazić pośrednich "kolorów".
@Kempes no widzisz, właśnie taki wygląd "młodych" xD dopowiadanie sobie i zbaczanie z tematu. Kto tu gdziekolwiek wspomniał o kibolach czy skrajnym prawactwie? Jest temat nacjonalizmu i tyle XD

A w czym Ci Bąkiewicz przeszkadza? I kogo obchodzi to, że ktoś obrzydzil ci patriotyzm? Nadal nowa o nacjonalizmie, nie sprowadza się do Łysej głowy, dresu i tego strasznego marszu 11 listopada
@zastrzeltrzmiela A ja jestem w stanie sobie wyobrazić, że tylko patologiczne postawy patriotyzmu w wykonaniu Bąkiewicza czy Tarczyńskiego do takich jak ty skrajnych prawaków przemawia. Na szczęście zazwyczaj się z tego wyrasta, trzeba tylko wydorośleć i nabrać życiowego doświadczenia.
@elektryczny_pastuch To rzuć okiem na definicje nacjonalizmu i z jakimi innymi postawami się on może łączyć, a które reprezentuje taki Bąkiewicz. To tacy jak on tradycję, umowa nie do ojczyzny i PRAWDZIWĄ polskość, wręcz określają kto jest "prawdziwym" Polakiem, przypisują tylko sobie i swoim akolitom.