Wpis z mikrobloga

A potem dziwić się, ze faceci maja zdecydowanie lepsze suicide ratio od kobiet, kiedy na każdym kroku wręcz są bombardowaniu contentem, ze są jakimiś podludźmi dosłownie.

Bez kitu, czym to się różni od wpisu np „czarni są bezużyteczni” ? I to i to odwołuje się do cech fizycznych, na które nie mamy wpływu, a spróbuj tylko tak napisać to bana dostaniesz i zostaniesz zwyzywany. A jawne dyskryminowanie, wyzywanie, wpędzanie w depresje i odbieranie wręcz człowieczeństwa niskim jest na porządku dziennym i nikt nie widzi z tym problemu

Na zachodzie już biorą na tapetę temat grubych bab, które przecież mogą schudnąć jeśli tylko by chciały i prowadzą akcje „body-positive”. Kochaj grube ciałka ! A niscy ? A niskimi można jawnie gardzić.

Serio dziewczyny, jeśli kategoryzujecie facetów na ludzi i podludzi na podstawie wzrostu to jesteście zwykłym scierwem i zasługujecie by zostać starymi, samotnymi babsztylami. Nawet nie wiecie ile bezsensownego cierpienia generujecie wśród całkowicie niewinnych ludzi. Piekło wam

#wzrost #blackpill #srakpill #dyskryminacjamezczyzn #logikarozowychpaskow #depresja
P.....n - A potem dziwić się, ze faceci maja zdecydowanie lepsze suicide ratio od kob...

źródło: comment_1610358593aubLrgyGxL95Olb8H7sRET.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Tylko kolego, ja Ci ogolnie powiem tak


Tu nie chodzi o to, ze ja dopatruje sie we wzroscie jakis problemow z kobietami, ktorych w sumie nie mam na dobra sprawe. Chodzi o to, ze na kazdym kroku dochodzi do mnie kontent mowiacy, ze jestem podczlowiekiem. To mnie niszczy, to mi odbiera radosc zycia. Ani grubi, ani rudzi, ani zadna inna grupa spoleczna nie ma tak pod gorke jak niscy faceci. Widziales kiedys, zeby 90% lasek na tinderze mialo w opisie "rudzi w lewo" ?

Dzieki, ze probujesz pocieszyc, ale to chodzi o dyskryminacje. O znalezienie sobie grupy spolecznej ktorej mozna jawnie pluc w twarz i nikt nie ma z tym problemu. O kolorze skory mowic nie mozna, o tym, ze ktos jest gruby - nieeleganckie, a niskiemu ? A niskiemu mozna powiedziec w twarz, ze jest smieciem, a wszyscy inni "no, no, kazdy ma przeciez prawo
  • Odpowiedz
No z tym to tak nie do końća. Na większość takiego contentu trafiłem jednak przez innych manletów którzy całymi dniami go wyszukują.


@Bochunowski: 100% racji, też to zauważyłem xD
Nie twierdzę od razu, że:

Hehe niski wzrost jest atrakcyjny i trzeba po prostu wyjść do ludzi hehe wszystko siedzi w
  • Odpowiedz
@niochland: Ja nie zwalam niczego na niski wzrost. Po prostu ciągłe czytanie o tym, że jestem śmieciem to jest jakiś horror. Dlaczego nikomu nie można powiedzieć, że jest "pieprzonym czarnuchem", a każdemu można powiedzieć, że jak nie ma 185cm wzrostu to jest śmieciem ?

Dlaczego jedno jest piętnowane, a drugie jest akceptowane ? Przecież w jednym i drugim przypadku obrażasz człowieka za cechy fizyczne
  • Odpowiedz
Tylko takie użalanie się nad sobą i zwalanie winy na jedną z cech jest niczym innym jak napędzaniem swojego #!$%@?.

Jesteś niski -> czytasz statystyki o tym, że kobiety wolą wyższych -> czytasz ich więcej -> wmawiasz sobie bycie śmieciem -> twoja samoocena spada z poziomu 3/10 na 0/10 -> jesteś jeszcze mniej atrakcyjny -> wróć do punktu z czytaniem statystyk -> powtarzaj


@niochland: A co masz się kołczować, że
  • Odpowiedz
@PsychoFun: nie reagować na takie gównoprofile, spełniać swoje cele i założenia, podobaj się sobie, zarabiaj hajs - a dla dupy nawet 5.5ft będzie okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spocony_smierdziel: A najlepsze jest to, ze zadna dziewczyna sie w tym temacie nie wypowiedziala. Takie obronczynie ucisnionych murzynow w stanach, gejow w polsce itp. Ale niskiemu to mozna napluc na ryj i kazdy ma to w dupie, wlacznie z nimi. A tfu
  • Odpowiedz
@PsychoFun: udowodnij.


@graf_zero: Ty żyłeś pod kamieniem ostatnie 5 lat? Odpal tindera, poczytaj opisy, nie znasz memów, że poniżej 180cm to nie facet?
Ale w sumie dobrze, po raz pierwszy od dawna można poznać prawdę a nie słuchać #!$%@? w stylu "wiesz anon, nie ma tej chemii, tej iskry, nie pasujemy do siebie" xd Krótka piłka: wzrost, morda, zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty żyłeś pod kamieniem ostatnie 5 lat? Odpal tindera, poczytaj opisy, nie znasz memów, że poniżej 180cm to nie facet?

Ale w sumie dobrze, po raz pierwszy od dawna można poznać prawdę a nie słuchać #!$%@? w stylu "wiesz anon, nie ma tej chemii, tej iskry, nie pasujemy do siebie" xd Krótka piłka: wzrost, morda, zarobki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TotalDisaster:

A gube, brzydkie baby to
  • Odpowiedz
@graf_zero: Zakładają tindera i coś im się czasem trafi, patrząc do jakich dziewczyn ludzie potrafią spermić. Grubi i brzydcy faceci nawet nie zakładają tindera bo wiedzą, że to nie ma sensu, albo zakładają i potem piszą na #przegryw że przewijali 2 tygodnie i nie mają ani jednej pary.
Wiem, bo jestem grubym niskim facetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: 90% facetów nie ma po co zakładać Tindera.

Bo zwykły facet jest jak zwykłe zdjęcie na instagramie. większość po prostu przewinie. To nie wina kobiet, to wina tego jak działa ten serwis. SWIPE i spadasz.
  • Odpowiedz
@PsychoFun: James McAvoy 170 cm
Tom Cruise 170cm
Kit Harington 173cm

A Wy dalej sobie wbijajcie do głowy to co jakiś szlauf napisał na portalu społecznościowym xD Znam ziomków niższych niż 170 którzy obracali takie dupy że byś się wyspermił jakby się taka do Ciebie odezwała, ta typiara pewnie też by po same kule im łykała xD
  • Odpowiedz
@Bellissimo: Czlowieku, ale co Ty mi #!$%@?. Sam ruchalem 10 lasek, z tego kilka byly na prawde dobrymi dupeczkami. Przeciez tu nie chodzi o laski, tylko o to, ze jest przyzwolenie na dyskryminacje i obrazanie takich ludzi jak ja
  • Odpowiedz
@PsychoFun: no ale dajesz #!$%@? o to co takie debilki piszą w necie i jeszcze rozpowszechniasz to i dajesz fejm, czyli masz jakiś problem najwidoczniej, wyobrażasz sobie jak któryś z wymienionych wyżej panów wbija gdzieś na twittera żeby się zesrać bo jakaś nonejmowa biedna laska napisała że nie są ludźmi? xD
  • Odpowiedz
@PsychoFun: @Bellissimo: i to jest wlasnie powod dla ktorego faceci nigdy nie zjednoczą się w jakiejś sprawie jak kobiety. Jak będzie grupa zwracająca uwagę na problem (ktory jest poważny) to druga grupa bedzie podwazac męskość ludzi mówiących o problemie i powie, aby miec #!$%@?.

W przypadku kobiet dziala to inaczej i nawet stare babcie ktore nigdy juz nie zajda w ciaze protestują w sprawie aborcji i nie ma
  • Odpowiedz