Wpis z mikrobloga

I dlaczego? Aktualnie mam OnePlus 3T i lubię tę markę. Pixel 4a jest bardzo podobny wydajnościowo, ale mniejszy, co jest dla mnie na plus. Jedyne co mnie martwi to bateria w Pixelu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zigu007: bralbym pixelka bo nie wiadomo ile oneplus z softem i aktualizacjami pociagnie. U mnie niby good bo op6 dostanie jeszcze jeden major update ale nord jako budżetówka wcale tyle dostać nie musi, tym bardziej że Carl Pei odszedł i pewnie będzie gówno soon
Dobra uwaga! Ale aktualizacje dla mnie to nie problem. Na OnePlus 3T wgrałem HavocOS, który stoi na LineageOS, który daje Androida 10 i najnowsze poprawki. Co prawda, aktualnie go zbricowałem, bo chciałem coś sprawdzić i czeka mnie zabawa, ale stwierdziłem, że i tak już pasuje kupić coś nowszego niż OP3T. Btw.: do dzisiaj mam LG G2, na którego wgrałem LineageOS i do dziś chodzi całkiem znośnie. Ciekawią mnie opinie ludzi, którzy stanęli
@Kris031: Nie masz porównania z Nordem bezpośredniego? Znajomy ma Norda, z mojego polecenia i chwali sobie, ale ja bym chciał chyba coś mniejszego, bo mam mało miejsca na inne rzeczy w spodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS: Udało mi się odbrickować OP3T.
@Ragni55: Pixel 4a - uroczy, ale jak zrobiłem research to baterie w nich działają średnio po 1-2 latach. Nie lubię zmian, zwłaszcza bezsensownych. Pokusą i zaletą dla mnie byłby rozmiar oraz aparat.

Brałbym Norda, mimo wyniku ankiety. Wcześniej miałem OP3T i byłem mega zadowolony, polubiłem tę markę oraz znajomy ma Norda więc realnie go obczaiłem. Wydaje mi się ogólnie, technicznie lepszy od Pixela.

Dorosłem jednak do wniosku, że nie potrzebuje takiej