Wpis z mikrobloga

@familypet: Nic szalonego nie potrzebuję. waga w granicach 77-80 kg mi w pełni wystarczy przy ok 12% bf no i faktycznie trochę poprawić proporcje. Poza sylwetką to po prostu być silniejszy, szybszy wytrzymalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Oswel: ogolnie po 3 latach uczciwych cwiczen zaliczyles newbie gainsy i teraz bedzie szlo ciezko bo miesnie potrzebuja nowych bodzcow ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli chcesz isc do przodu to mozesz pomyslec o jakichs smakolykach ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo kombinowac z treningami, zmieniac treningi, cwiczenia itp atakowac miesnie na nowe sposoby xD mozesz dorzucic troche kalisteniki na kolkach itp to powinno ladnie
@familypet: Ogółem podciąganie top połowa mojego treningu pleców obok wioseł. Wygodniej mi jest na trochę niższym facie, jajka jem i tak 3 dziennie plus sporo nabiału. Z treningów to praktycznie cały czas lecę na rozbudowanym 5/3/1 przez ostatnie pół roku nawet 5x w tygodniu (przez gorsze samopoczucie od tego tygodnia odejmuję jedną sesję) Teraz nie mam możliwości finansowej ale za rok może uderzę do jakiegoś ogarniętego trenera gdy samemu z newbie