Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
Kupiłem sobie jako prezent świąteczny ()
Widziałem często na Mirko ludzi chwalących się tym zestawem to ja też! ((oo))

Tak naprawdę to mój pierwszy zestaw #lego , który kupiłem dla siebie! I mam nadzieję, że nie ostatni. Zaraz zaczynam budowanie, piwko w lodówce już czeka!
Dodatkowo pod koniec 2020 rozpadł mi się 4 letni związek więc #feels :(

Kumpli z Polski nawet nie można odwiedzić albo oni mnie bo pieprzone kwarantanny :/

Życzę wszystkim miłej niedzieli! (ʘʘ)

#niedziela trochę #zwiazki #lego #feelsy #smutnazaba
RzeliPapom - Kupiłem sobie jako prezent świąteczny (。◕‿‿◕。) 
Widziałem często na Mirk...

źródło: comment_1610269075bdBP1EDwp2BXI2QTi9HrRV.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H2ObezGMO: Dzięki! A dałem 120e :) więc cenowo dosyć spoko wg. mnie (ʘʘ)

@van_lo: @fraciu: bo to jest chyba tylko wznowiona produkcja, ale z innym numerem. Z tego co sam widziałem to różnic w budowie nie ma, ilość klocków ta sama - 1969. Zakładam, że ta pierwsza edycja kosztuje 'kolekcjonersko' xD
  • Odpowiedz
  • 0
@RzeliPapom w nowej są 3 chipki jakiś klocek z dziurką i inny kolor i tyle :p wartość kolekcjonerka może z czasem będzie ale jak przejrzałem zagraniczne ebaye to tych saturnow jest od groma, więc kupić schować i tyle jak ktoś ma kasę xd i może za 20lat będzie zysk xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fraciu: Inwestycyjnie to Millennium Falcon może bardziej pasuje, bo coś gdzieś widziałem, że w 2021 mają zaprzestać produkcji (?) :o a jest największym zestawem i ikoną :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierwiastek_Zua: Finlandia. Do Polski przyjadę bez problemu, ale gorzej z powrotem i przymusową kwarantanną tutaj xd A z kolei kumple jako turyści do Finlandii wjazdu nie mają, bo Polska jest strefą ryzyka itd
  • Odpowiedz