Wpis z mikrobloga

@Mr_Lewy: 1st Jean, Bennet, Fischl, Sucrose, 2nd Xiangling, Beidou, Barbara, Amber (dla dmg boosta). Dodam, że jestem f2p więc wszyscy C0, artefakty dyskusyjne. Reszta postaci lv50 i 40
@jombsik: @Gorrann: Dokładnie tak. Jeśli chodzi o lv powinieneś spokojnie dać radę. Czyli teraz farm artefakty, rzeczy na ulepszenie talentów i broni dla dpsów (w pierwszej kolejności). Przy maksymalnych talentach (na tym poziomie) oraz w miarę dobrych artefaktach i broniach również na 60 lv powinieneś spokojnie dać sobie radę :)
@Gorrann: @Mr_Lewy: ok, dzięki Panowie. Bronie na Jean (Prototype Rancour) i XL (Crescent Pike) mam wymaksowane (jak na 31AR). Tylko jeszcze powiedzcie mi gdzie farmić arty? Bo na dungach same crapy mam dostępne a smok i konik raz w tygodniu, yup?
@Gorrann: @Mr_Lewy: dzięki koledzy, 6, piętro pękło jak trochę poulepszałem postacie i arty pozmieniałem, dzięki!

Jeszcze sobie pozwolę spytać: wszystkie wishe współdzielą pity czy jest osobne dla każdego?

W sensie: kupie 89 zwykłych wishów i otworzę najbardziej prawy baner i potem kupię dziewięćdziesiątego, różowego wisha (lewy baner) to wpadnie mi na nim pity i dostanę gwarantowanego bohatera z aktualnej puli?
@jombsik: Przede wszystkim: gratulacje! :)

Pity są oddzielne dla każdego wisha.
Ale przechodzą między hero banerem, czyli jeśli 80 razy użyłeś wisha na banerze z Albedo, to 10 przy Ganyu to będzie gwarantowany 5*

I właśnie, bardzo ważna rzecz, która wyszła też tutaj: sama postać nigdy nie "zrobi wam gry" (chyba że Venti :D) bez artefaktów.
Czyli mocna postać bez artefaktów jest słaba, a słaba postać jest mocna z dobrymi artefaktami.