Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 233
Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać wymówki, żeby nie być gwałcone, a mężczyzni uznają to za przezabawne, że i tak znajdą sposob, żeby je zgwalcić. Widziałam już milion żarcików tego typu i za kazdym razem jest to tak samo obrzydliwe.
RdzaSpi - Mężczyźni wymuszają na kobietach seks to tego stopnia, że te muszą wymyślać...

źródło: comment_1610238925kljBWuCiDvKhUPcJvok13i.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Ktos sobie robi głupia beke wynikająca z tego ze najpewniej przypadkiem kupował Ibuprom z gumami a tu zgraja przegrywów analizuje zależności pomiedzy ludźmi na tej podstawie XD
  • Odpowiedz
@Dalamar: @Mystoo: @Rogovic: @to_po_prostu_ja: @Blaskun: @Shatter:

No moim zdaniem w trakcie związku coś może się #!$%@?ć. Partner może przestać być pociągający dla drugiej osoby, zarówno ze strony męskiej jak i damskiej.
Z tego mogą wynikać zdrady lub właśnie brak chęci na seks. Ale to wszystko nie jest zero jedynkowe, bo jeśli ktoś przestaje cię pociągać to niekoniecznie znika przywiązanie lub miłość do tej osoby. Może dlatego
  • Odpowiedz
Raz poszedlem do apteki i kupilem duze opakowanie APAP noc i paczke gumek, a pozniej tak sobie pomyslalem co aptekarka miala w glowie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@perypetieszlaufiska: nic nie tłumaczy zdrady i przestańcie tak #!$%@?ć. Przestaje grać w związku, rozstajemy się nawet jak jest dziecko. A nie że dziecko w domu, chłop mnie nie pociąga to mu #!$%@? rogi żeby się w futrynie nie mieścił. No każdy dorosły chyba zrozumie co jest nie tak i co robić dalej.
  • Odpowiedz
@jakubek5494: nie tłumaczę zdrady, tylko mowie o tym z czego może wynikac. Jednak myślę, że gdy partnerzy przestają się sobie podobac to może lepiej najpierw spróbować porozmawiać ze sobą i odbudować wzajemną atrakcyjność, a nie wszystko z góry przekreślać. Nie mam doświadczenia w takich sprawach więc może się mylę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@perypetieszlaufiska: wydaje mi się że odbudowanie atrakcyjności nie działa. Ja byłem na przykład atrakcyjny ważąc 150kg i mając pół zęba dwójki reszta czarna, a po zrzuceniu 50kg i ogarnięciu zębów też się rozpadło bo uczucie wygasło. Kobiet nie idzie zrozumieć, trzeba nauczyć się z nimi żyć
  • Odpowiedz