Wpis z mikrobloga

  • 1
Co lepsze: gotować samemu w keto czy zamówić katering w pudełkach pod keto? Pytam serio.
Nie chce mi się gotować i zastanawiam się, czy ktoś miał doświadczenie z keto pudełkami?

#kiciochpyta #keto
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jagoo: jak Cię stać, a firma z pudełkami jest ok, to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz. Gotowanie dla siebie na keto zajmuje w c--j czasu (licząc ogarnianie składu produktów w sklepie, zakupy i przygotowanie posiłków)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@familypet mocno pachnie mi to dietą paleo. Co nie zmienia faktu że bardzo od dawna dużo osób mnie do tego namawia przez moje nawyki żywieniowe. Tzn ja mogła bym jeść tylko mięso, mięso i mięso.
  • Odpowiedz
@Jagoo: carnivore najprosciej mowiac: jesz mieso mieso i mieso xD jajka mozna, od bidy mleko, ogolnie jak najmniej wegli, miesko dosc tluste polecam, wolowina mielona jest ok, tlustsze steki, nie polecam chudych p----i z kurczaka itp bez warzyw i owocow, wiadomo jak zjesz ogorka raz na 2 dni to sie nic nie stanie, ale czysto carvniore to miesko ( ͡° ͜ʖ ͡°) duzo osob tylko na
  • Odpowiedz
@Jagoo latwo byc na omad (one meal a day ) bo sie nie czuje glodu przynajmniej ja tak mam xD kawka herbata ja pije, ale tacy strict carnivorzy nie pija, tylko beel salt and water xD
ogolnie dla mnie bardzo fajne i praktyczne rozwiazanie, jem raz dziennie czasami dwa, np o 16 i o 22 xD o 16 to jem z 400 g mielonej wolowiny 200 g rybek z puszki w sosiku (troche wegli tam jest, ale nie przesadzajmy) i 200 g surowego steka/tatara ( ͡° ͜ʖ ͡°) o 22 jak jestem glodny to dojadam mieska jakiegos i z kilka jajek wypijam xD gladko mi wchodzi surowa wolowina,

co 3 dni jem watrobki z kurczaka z 200-300 g bo sa zdrowe bardzo i czaaasami jakas cytrus, pomarancz itp nie jem masla jak w keto bo mam wystarczająco tluszczu z mieska,

poczytaj wpisy https://www.wykop.pl/ludzie/anonymous_derp/ Derpa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@familypet bardzo brzmi to ciekawie, mocno by pasowało do mojego trybu życia jak i gustów kulinarnych. Ostatnie 3 dni jadłam tylko steka, dobrze smakuje i super zapycha. A jestem ze Śląska. Mieszkam obecnie w UK/Leeds. No ale pytanie, wiadomo że staram się też przez to, że się ulałam. I doskonale wiem w czym były moje błędy. Czytam że dużo jest dodatnich efektów pozytywnych, ale czy przy nadwadze będzie to wskazane?
  • Odpowiedz