Wpis z mikrobloga

#!$%@? właśnie to do mnie dotarło że Kajetan Kajetanowicz jest przed Kubackim i Błachowiczem i zostanie conajmniej 6 sportowcem roku.

xDDDDDDDDDDDDDDDDD dla polaków #!$%@? zenek i kabarety i kiełbasa 3zł/kg a nie globalne sukcesy w sporcie. tfu
#galamistrzowsportu
  • 9
  • Odpowiedz
  • 50
@szymeg7 ale co jest nie tak z Kajetanowiczem?
Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, wicemistrz świata wrc-2, wielokrotny rajdowy mistrz Polski.
Jakkolwiek Błachowicz, po części rozumiem wielki sukces w tym roku, Polak z pasem UFC to nie lada osiągnięcie, to co tu w zestawieniu z Kajto robi Kubacki? Skoki są dużo bardziej niszową dziedziną sportu niż rajdy samochodowe, popularność w Polsce zdecydowanie nie przekłada się na popularność ogólnoświatową, dodatkowo w rajdach konkurencja jest
  • Odpowiedz
  • 4
@AryanWonderBoi W 2020 prezentował wciąż dobrą formę i był nieugięty w dążeniu do celu mimo odwoływanych zawodów i dość poważnych wypadków. Dodatkowo jest też popularyzatorem sportów motorowych w Polsce, co również jest ważne.
Bo najwidoczniej nie pojmujesz idei "sportowca ROKU", kiedy nie jest to nagroda za obiektywnie największe osiągnięcia sportowe w danym roku, a głosowanie kiblicow na sportowca którego najbardziej w danym roku doceniają, nie tylko za osiągnięcia danego roku, a
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDDDDDDDDD dla polaków #!$%@? zenek i kabarety i kiełbasa 3zł/kg


@szymeg7: tak jest z dodatkowo dodaj wiedźmina 3 i cyberpunka 2077, bo polaki nigdy nie miały jakiegokolwiek gustu. Nigdy. W ten kraj to tylko powinna walnąć atomówka i to by było ogromne zbawienie dla całego świata.
  • Odpowiedz
nie jest to nagroda za obiektywnie największe osiągnięcia sportowe w danym roku, a głosowanie kiblicow na sportowca którego najbardziej w danym roku doceniają, nie tylko za osiągnięcia danego roku, a całokształt.


@Piesa: Wygląda to tak, jakbyś sobie na siłę wmawiał. Te docenianie polega na tym co w danym roku sportowiec osiągnął, stąd nazwa plebiscytu. @AryanWonderBoi: ma rację.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bushi13 Gdyby miałoby to być merytoryczną oceną osiągnięć sportowych to nie odbywałoby się na zasadzie plebiscytu, bo tam liczy się głównie rozpoznawalność i sympatia do danego sportowca, a nie fakty.
  • Odpowiedz
@Piesa Dlatego jest to plebiscyt. Każdy to ocenia wg wlasnej oceny a nie kapituła ekspertów wg określonych wytycznych. Ludzie decydują.

Jak Ci to nie odpowiada to dowiedz się jacy ludzie i porozmawiaj z nimi po swojemu. #pdk
  • Odpowiedz
  • 0
@Bushi13 Ja nie mam problemu z tym, że to plebiscyt, ja próbuję właśnie wyjaśnić, że z tego powodu Kajetanowicz jest tak wysoko, najwidoczniej ma wielu aktywnych fanów.

Moim problemem jest jedynie utożsamianie sympatii do Kajetanowicza z sympatią do taniego piwa i disco polo, bo jednak w naszym kraju takim disco polo jest piłowane w telewizjach przez ostatnie 25 lat skoki narciarskie, które są niszową dyscypliną, a u nas sportem narodowym, trochę
  • Odpowiedz