Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MrFisherman @Jamniki2 : zesrały, bo im się łaska nie podoba? Ogarnij się typie, każdy ma swój gust. Wg mnie też wygląda jak karyna. Skoro jest celebrytką to nie można mieć swojego zdania i krytykować? Przecież nikt tu nie obraża jej
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: też jej nie lubię, któregoś roku, jak jeszcze nie było maseczek był ogłaszany wynik, o pierwsze miejsce rywalizował Stoch z tym Lewandowskim - żona Stocha taka skromna, normalna, a widok tej Grażynki aż bił złością i zawiścią z jej oczu... Potem poznałem pannę, która fascynowała się jej wpisami na fejsie, okazała się tyle ciekawa, co te wpisy Lewandowskiej i tak nie znając człowieka się do niego uprzedziłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chrominancja
@xeorrro
Zamiast jej wyglądu to idioci mogli by się czepiać że korzysta ze swojego nazwiska i pozycji dla takich celów jak sprzedaż swoich produktów które są szkodliwe, kosztowne. Na zbieranie pieniędzy dla chorej córki w swojej rodzinie. Za mówienie wiele fejk newsow by nadal ludzie kupowali jej gówna.
  • Odpowiedz
@MrFisherman a gdzie widzisz zawiść w moim komentarzu w kierunku Lewandowskiej? op podał jej niekorzystne zdjęcie nie z tej gali mówiąc, że grażynieje, a tak naprawdę wyglada na ten moment inaczej i napisałem, żebyście sie nie dali nabrać, po czym gdy pojawila sie na ekranie to wrzucilem aktualne zdjecie. lol
  • Odpowiedz