Wpis z mikrobloga

Co on wyprawia?!

TVP słusznie porównała uczestników zamieszek na Kapitolu do polskiej opozycji a szef klubu Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk zapowiedział, że zlecił przygotowanie pozwu przeciwko TVP za porównanie opozycji do ludzi, którzy szturmowali w środę Kapitol w proteście przeciwko ustąpieniu Donalda Trumpa z funkcji prezydenta USA.

Swoją drogą kojarzycie Cezarego Tomaczyka? Tak bez szukania w grafikach Google, hmm?

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-porownala-uczestnikow-zamieszek-na-kapitolu-do-polskiej-opozycji-ko-zapowiada-pozew-i-likwidacja-tvp-info

#cezarytomczyk #kod #usa #trump #polityka
  • 14
@ETM97200: szczerze mówiąc - spodziewałem się i się miło zaskoczyłem. To jak już rozmawiamy - jak to możliwe, że słabo kojarzysz Tomczyka, skoro on w mediach obecnie częściej niż np Budka (co uważam akurat dobrze dla PO).
@pawelczixd: dlaczego „skoro rozamwiamy” W środowisku w którym żyjesz ludzie blokują się po jednej opinii „nie po myśli”? Może tak. W Polsce do 2015 roku też tak było.

Tomczyk jest nołnejmem partyjnym bez potencjału. Zapraszany jest to przekrzykiwań u Kralenbacha i nic po sobie w głowach widzów nie zostawia.

Nowak, nawet Pomaska są lepiej rozpoznwali po stronie totalsów niż Tomczyk. Nudny facet, nie chcę nawet szukać jak wygląda jego żona.
dlaczego „skoro rozamwiamy” W środowisku w którym żyjesz ludzie blokują się po jednej opinii „nie po myśli”? Może tak. W Polsce do 2015 roku też tak było.


@ETM97200: nie, staram po prostu unikać dyskusji z pisowcami bo szkoda nerwów, raczej rzadko kiedy przytaczają rzeczowe argumenty