Wpis z mikrobloga

@rorf46: A ja mysle ze republikanie popelnili blad opierajac swoj scenariusz na podstawie tego ze wybory zostaly sfalszowane na ich nie korzysc mimo ze czesciowo maja racje. Bo ogolnie ciezko nazwac te wybory poprawnymi majac na uwadze wszystko to co dzialo sie w mediach, cos co za co oskarzali Trumpa na pierwszych wyborach. Przede wszystkim republikanie i tak by tego nie wygrali bo po stronie Bidena staly wszystkie media w tym
gdzie np. Trump za podobne tonem wpisy co Biden byl banowany a Biden z kolei juz nie


@eskejper: xDD cały twój wysryw to jest "złe media światowe źle mówią o Trumpie i manipulują!! >:((((" kiedy jedyną zmanipulowaną osobą jesteś ty, czerpiący wiedzę o świecie z głównej wykopu
@ZuyKefrus: Cieszy mnie fakt ze poswieciles swoj cenny czas na przeczytanie mojego wpisu, ale czemu uwazasz ze moj wpis to wysryw? Czekam na wyjasnienie bo te ktore podales jest rowne tyle co moja kupa z rana. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: Gorący wpis kolesia, który w awatarze ma flagę swołoczy, o Polakach pisze "polaczki" i gardzi narodem Polskim... Brawo #!$%@? wykopki, brawo możecie być z siebie dumni. A tak serio jesteście większymi #!$%@? od autora wpisu. Gratulacje.