Wpis z mikrobloga

@Agent_Dijkstra:

data urodzenia 20 września 1991 29 lat


Leśnych, komunistycznych dziadków wspominających PRL ze wzruszeniem bym zrozumiał. To nie mieści mi się #!$%@? w głowie. Dowód na to, że nawet za 2-3 pokolenia nic się w tym kraju nie zmieni.
  • Odpowiedz
@vateras131: Dziwka dla pieniędzy zrobi wszystko i tyle. Takie miernoty które bez polityki nic nie znaczą i muszą być psami swoich panów znajdzie się zawsze w każdym pokoleniu.
  • Odpowiedz
@vateras131: przecież to jakiś pionek. Żaden rozpoznawalny poseł by tego nie zrobił, bo by mu to przypomnieli przy okazji następnych wyborów i gówno by wygrał, a tak to rzucą jakiegoś amatora na pożarcie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wogbius: a to nie jest tak, że Lubelszczanie mogli głosować zupełnie na kogo innego, a on wygrał bo był pierwszy na liście? W sumie nie wiem, ale coś takiego chyba jest.
  • Odpowiedz
Leśnych, komunistycznych dziadków wspominających PRL ze wzruszeniem bym zrozumiał. To nie mieści mi się #!$%@? w głowie. Dowód na to, że nawet za 2-3 pokolenia nic się w tym kraju nie zmieni.


@vateras131: uczysz się z takim w szkolnej ławce nie wiedząc co mu we łbie siedzi
  • Odpowiedz