Wpis z mikrobloga

@Agent_Dijkstra: ja narzekam na swoja prace a jesteś takim Jankiem, siedzisz se w domu wieczorem, profilu na grindrze w lewo w prawo (wszystkie w prawo bo nie jesteś wybredny) a tu dzwoni Kaleta ze będziesz swoją facjatą reprezentował kolejny projekt który #!$%@? Polaków. I nici z pedałowania dziś wieczorem, bo już ci się nawet nie chce. Chcesz zadzwonić do mamy, ale cala rodzina się ciebie wyrzekła za wstąpienie do Solidarnej.
  • Odpowiedz
To wnioskodawca projektu ustawy znoszącej prawo do odmowy mandatu i wprowadzającej nakładanie grzywien bez rozprawy - Jan Kanthak


@Agent_Dijkstra: ja #!$%@?ę, nie ma skali w której można by oddać jak mocno gardzę takimi pomysłami i umysłami w których się lęgną.
  • Odpowiedz
Przeciez nieprzyjęcie mandatu jest w zdecydowanej wiekszosci pod wpływem impulsu i nerwów, a od razy niesie za sobą mase papierologii ze strony organow. Brak mozliwosci nieprzyjecia mandatu nie powoduje ze od takowego nie bedzie sie mozna odwolac. #!$%@? coraz bardziej #!$%@? na tym wykopie i myslicie jednokierunkowo. W wiekszosci sie z wami zgadzam ale tu nie, no bez jaj
  • Odpowiedz
  • 2
@ArtystaKombinator6000 oczywiście, obywatel impulsywny, trzeba reagować. Zawsze później można pójść do prawnika żeby na spokojnie w terminie 7 dni napisał nam.pismo i pojechać do najbliższego sądu, tam wyznaczą rozprawę kiedy szanowny obywatel chciałby udowodnić swoją niewinność. No i te biedne organy będą miały mniej papierologii. Same.plusy
  • Odpowiedz
Leśnych, komunistycznych dziadków wspominających PRL ze wzruszeniem bym zrozumiał. To nie mieści mi się #!$%@? w głowie. Dowód na to, że nawet za 2-3 pokolenia nic się w tym kraju nie zmieni.


@vateras131: być może pracował w fabryce octu i kręgosłup zbyt wiele wchłonął.
  • Odpowiedz
Leśnych, komunistycznych dziadków wspominających PRL ze wzruszeniem bym zrozumiał. To nie mieści mi się #!$%@? w głowie. Dowód na to, że nawet za 2-3 pokolenia nic się w tym kraju nie zmieni.


@vateras131: a Ty myslałeś, że dzieci komunistów będa kochane i zrobią coś dla ludu? Przecież oni tak samo gardzą bydłem jak ich rodzice.
  • Odpowiedz