Wpis z mikrobloga

Mirki!
Chce kupić aplikacje do monitorowania tego co jem, bo darmowe wersję mi nie pasują, a potrzebuję najbardziej funkcje "lista zakupów".
Zastanawiam się na #fitatu lub #yazio ale wiecie może czy któraś z nich w wersji premium grupuje mi listę zakupów ma podstawie jadłospisu? Yazio pokazuje mi listę na podstawie dania (w śniadaniu mam jedno jajko więc mam tam wyszczególnione "1 jajko", ale na następny dzień mam pastę jajeczną i tam wypisuje mi "3 jajka", a chciałbym aby mi pokazało całkowitą ilość danego produktu "4 jajka" bo przykładowo tyle jem tygodniowo).

#mikrokoksy #dieta #zakupy #jedzenie
  • 6
  • Odpowiedz
Yazio pokazuje mi listę na podstawie dania (w śniadaniu mam jedno jajko więc mam tam wyszczególnione "1 jajko", ale na następny dzień mam pastę jajeczną i tam wypisuje mi "3 jajka", a chciałbym aby mi pokazało całkowitą ilość danego produktu "4 jajka" bo przykładowo tyle jem tygodniowo).


@szubik: nic z tego nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@vostok: ehh... Ciężko mi to wytłumaczyć.
Chciałbym aby mi całościowo artykuły pokazało.
Tak jak na zdjęciu poniżej jest to pokazane, jest dla mnie strasznie nieczytelne, bo wszystko jest porozrzucane np. Jajka. Chciałbym mieć możliwość aby wyświetlało się całościowa ilość artykułów jakie muszę kupić na cały tydzień, a nie scrollowanie czy bankowo dobrą ilość produktu mam w wózku na zakupy.
Czy wersję pro aplikacji mi to umożliwią?
szubik - @vostok: ehh... Ciężko mi to wytłumaczyć. 
Chciałbym aby mi całościowo arty...

źródło: comment_1610191195pewTBjwS6JtzumzfoLpKkP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
hciałbym mieć możliwość aby wyświetlało się całościowa ilość artykułów jakie muszę kupić na cały tydzień


@szubik: kumam, czyli układasz sobie posiłki w cyklach tygodniowych, a apka miałaby Ci pokazać sumaryczne (tygodniowe) zestawienie produktów, które musisz kupić?
Jeśli tak, to fitatu chyba tego nie ma, jak inne to nie wiem.

EDIT A nie, chyba jednak ma coś takiego - układasz jadłospis na cały tydzień, nawet korzystając z przepisów w fitatu i
  • Odpowiedz
@vostok: tak, właśnie o to mi chodziło! Wybacz, że zrobiłem takie masło maślane, ale zajęcia online są momentami dzikie i pisałem tego posta kilkadziesiąt minut.
No właśnie nie mam możliwości sprawdzenia w #fitatu jak to wygląda, bo nie mam premium (,)
Niemniej bardzo dziękuję za pomoc pomimo mojego głupkowatego języka tam u góry ()
  • Odpowiedz