Wpis z mikrobloga

@Priya: https://www.o2.pl/informacje/slowa-krzysztofa-bosaka-niosa-sie-w-sieci-konfederacja-za-nowym-prawem-o-aborcji-6568107197762240a - zakaz aborcjihttps://www.wprost.pl/polityka/10205203/batozenie-homoseksualistow-grzegorz-braun-zaskakuje.html - homoseksualizm
Bosak o ateistach: https://wmeritum.pl/bosak-zidiociali-ateistyczni-nihilisci-sa-wrogami-naszej-cywilizacji/85184
Kiedyś mówił też, że ateiści nie powinni być sedziami
Gdzie kłamię? Bosak to faszysta, Braun to fundamenstalista katolicki, razem wprowadzą katolicko-narodowy szariat.
  • Odpowiedz
@Bounty:
Kłamstwo 1: aborcja
poparcie dla zakazu aborcji eugenicznej, a nie dla całkowitego zakazu.

Kłamstwo 2: homoseksualiści
Słowa Brauna są tym samym co jego wywód o żydowskim rodowodzie Yody - żartem. Pokazał, że idiotyczne przesuwanie granic tolerancji można tak samo odwrócić w idiotyczne przesuwanie granic penalizacji. Chyba, że serio uważasz, że taką ustawę da się "przeprowadzać przez Parlament Europejski" (cytat z Brauna)? Jeżeli tak, to musisz mieć gorsze zdanie o UE
  • Odpowiedz
@Priya: jesteś pewien, że Braun i Bosak nie posuną się do dalszego zakazywania aborcji? Skąd takie przypuszczenie, ja czytając ich wypowiedzi jestem przekonany, że będzie ostrzej
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3D37Dtm7Z9VtM&ved=2ahUKEwiN2tX50o7uAhURxosKHYiUAZEQFjACegQIBBAB&usg=AOvVaw307iW0yGwtn4hJdMiuH3D0
Póki jesteśmy w unii to kara za homoseksualizm nie przejdzie- to prawda. A teraz powiedz mi, jaka partia popiera wyjście z UE?
Trzecie zdanie to już fikołek. Bosak nie mówi że sędziowie muszą być wierzący, ale mają się zachowywać jakby byli ( ͡
  • Odpowiedz
@Bounty: @Priya:

No i wyjaśniło się! To wszystko po prostu wysokich lotów żarty. A jest się z czego pośmiać, bowiem warto przypomnieć, że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
-
  • Odpowiedz
@Serrrek: Zawsze bardzo mnie śmieszy ta wizja, jak NARODOWA policja im. Jana Pawła II wyrzuca mnie z pracy za krytykę katolicyzmu( ͡° ͜ʖ ͡°) przejeżdżamy kolejnymi ulicami na komisariat, po drodze widzę publiczne egzekucje dziennikarzy oraz biczowanie gejów. PKB+1% wykopki srają pod siebie ze szczęścia :D
  • Odpowiedz
jesteś pewien, że Braun i Bosak nie posuną się do dalszego zakazywania aborcji? Skąd takie przypuszczenie, ja czytając ich wypowiedzi jestem przekonany, że będzie ostrzej


@Bounty: Czyli przyznajesz, że jest to kłamstwo i swój wpis opierałeś jedynie o swoje przypuszczenia? To będziesz mógł zaktualizować treść w kolejnych #codziennabekazkonfy, żeby nie wprowadzać innych w błąd.
Czemu jestem pewien? Bo Bosak i Braun kierują się wiarą katolicką, która dopuszcza aborcję w niektórych przypadkach (np. zagrożenie życia matki).

Bosak nie mówi że sędziowie muszą być wierzący, ale mają się zachowywać jakby byli ( ͡° ͜ʖ ͡°) super, tego samego chcą muzułmanie. Nie musisz wierzyć w Allaha, ale jak nie wierzysz to zamknij mordę i udawaj
  • Odpowiedz
To była odpowiedź na Twoje "ateiści nie powinni być sedziami". Nie wiem też skąd zarzut o prześladowanie?


@Priya: Zakaz wykonywania konkretnych zawodów nie jest prześladowaniem?

Czyli przyznajesz, że jest to kłamstwo i swój wpis opierałeś jedynie o swoje przypuszczenia? To będziesz mógł zaktualizować treść w kolejnych #codziennabekazkonfy, żeby nie wprowadzać innych w błąd.

Czemu jestem pewien? Bo Bosak i Braun kierują się wiarą katolicką, która dopuszcza aborcję w niektórych przypadkach (np.
  • Odpowiedz
Zakaz wykonywania konkretnych zawodów nie jest prześladowaniem?


@Bounty: Ale gdzie ten zakaz? Powtórzę swój wpis, bo mam wrażenie że nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. nie postulował zakazu sprawowania mandatu przez innych sędziów tylko wskazał, że "wprowadza chaos lub wprost wspiera zło". Serio, gdzie w tym jego tweecie widzisz postulat zakazujący pracy sędziom?
Co więcej, Bosak w swoim AMA odpowiadając na zarzut o tweet pisał: Nie jestem natomiast zwolennikiem różnicowania praw obywatelskich (np. w kwestii nominowania na sędziów) w zależności od światopoglądu. Teraz rozumiesz?

konfederacja w całości poparła zakaz aborcji ze względu na
  • Odpowiedz
: Ale gdzie ten zakaz? Powtórzę swój wpis, bo mam wrażenie że nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś. nie postulował zakazu sprawowania mandatu przez innych sędziów tylko wskazał, że "wprowadza chaos lub wprost wspiera zło". Serio, gdzie w tym jego tweecie widzisz postulat zakazujący pracy sędziom?


@Priya: Czyli mam uwierzyć, że Bosak, który uważa ateistów za zagrożenie dla świata i mówi, że sędziowie powinni się kierować etyką chrześcijańską, zostawi innych w
  • Odpowiedz
Czyli mam uwierzyć, że Bosak, który uważa ateistów za zagrożenie dla świata i mówi, że sędziowie powinni się kierować etyką chrześcijańską, zostawi innych w spokoju?


@Bounty: Możesz w to nie wierzyć, ale nadal to będą tylko twoje osobiste obawy nie podparte faktami. A fakty są takie, że Bosak, wbrew temu co pisałeś, nie popiera państwa wyznaniowego ani obsadzania sędziów wyłącznie katolikami.

Świetnie, zawsze chciałem wychowywać dziecko z zespołem Arlekina, dziękuję
  • Odpowiedz
@Priya:

Ale jeżeli już przyjmiemy, że traktujesz to wypowiedź na serio, to nadal nie jest to stanowisko partii Konfederacja.

Jakieś trzy tygodnie temu mówiłeś, że geje chcą uczyć dzieci o tym jak wygląda gejowski s--s i jego profilaktyka, bo jakichś dwóch typów nagrało film w którym o tym była mowa ;DDDDd
Tak tylko mówię x)
I ofc takie tam stanowisko, jakiegoś tam jednego z głównych mówców sejmowych. Nie żeby coś specjalnego to
  • Odpowiedz
Jakieś trzy tygodnie temu mówiłeś, że geje chcą uczyć dzieci o tym jak wygląda gejowski s--s i jego profilaktyka, bo jakichś dwóch typów nagrało film w którym o tym była mowa


@kasztanowcowiaczek: no i? Po pierwsze co to ma do tematu a po drugie czy gdzieś mówiłem nieprawdę? To był filmik gejów, którzy są edukatorami seksualnymi i nagrywają filmy o seksie gejów, bo twierdzą że szkoła tego nie robi.

Nie wiem czy gdzieś tutaj przedstawiasz swój stosunek do jego wpisu i tych niby postulatów Konfy czy o czym piszesz w temacie Brauna? O tym że nazywa nich dewiantami? No nazywa i co to ma do głównego
  • Odpowiedz
Po pierwsze co to ma do tematu a po drugie czy gdzieś mówiłem nieprawdę? To był filmik gejów, którzy są edukatorami seksualnymi i nagrywają filmy o seksie gejów, bo twierdzą że szkoła tego nie robi.


@Priya: To był pomysł polityka Konfederacji, który jest posłem i wypowiada się o penalizacji normalnej orientacji, bo twierdzi, że władza tego nie robi.

O tym że nazywa nich dewiantami? No nazywa i co to ma do głównego wątku?

No nic, zupełnie nic. Pogardliwe słowa w kierunku mniejszości i domniemane żarty o karaniu jej nic dla mnie nie
  • Odpowiedz
wypowiada się o penalizacji normalnej orientacji, bo twierdzi, że władza tego nie robi.


@kasztanowcowiaczek: cytat proszę. Chyba, że mówisz o cytacie, który już wyjaśniłem, ale on ma się nijak do tego opisanego przez ciebie.

Mogą dla ciebie znaczyć, ale co to ma do tematu wątku? Mówimy o tym, czy podane postulaty są prawdziwe, a nie o twoich poglądach.

Co do nieomylności jesteś w będzie, ale nie chce mi się rozpisywać.
  • Odpowiedz