Wpis z mikrobloga

a potem "oj oj mama serce kuje" xD


@kfffasny: Jeśli kogoś w wieku nastoletnim kłuje serce po 150mg kofeiny, to raczej należy wybrać się do kardiologa bo jest po prostu coś nie tak z sercem. Podobnie będąc dorosłym.
  • Odpowiedz
@kfffasny:

zamiast ratowac sie energetykami, zrob sobie dokladne badania, bo to kolego nie jest normalne i niestety na pewno masz z czymś problem


Otóż nie, nie trafiłeś ;)
Robiłam wszystkie możliwe badania (widzisz kolego kolor paska), mam po prostu cholernie niskie ciśnienie
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Mnie rozbraja moda na to gówno. W takich Stanach było to modne 15 lat temu i każdy wie że to gówno bo ci co chlali za często zwyczajnie sobie wykończyli podroby przez co reszta się nauczyła żeby uważać z ilością. Natomiast jak coś wchodzi w Polsce jako modne to ludzie zachowują się jak stado baranów i piją to jak wodę. Ciężko ogarnąć jak można być tak bezrefleksyjnym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ovation: zbyt mało ruchu, za dużo czasu w zamkniętym pomieszczeniu, zwiększony poziom dwutlenku węgla we krwi powoduje senność
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: ja to mam nieustającą bekę jak z monsterkami cykają sobie fotki lewcy i wielcy antykapitaliści XD Z jednorazową puszką (nagle redukcja odpadów już jest nieważna) napoju trzepanego przez korporację której większościowym właścicielem jest Coca Cola XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@kfffasny Zerowe pojęcie masz na temat nastoletniego organizmu. Dla dojrzewającego płciowo człowieka godzina 8 rano to jak dla ciebie 5. Do tego każdy człowiek posiada indywidualny chronotyp i dla niektórych ludzi zaśnięcie przed północą graniczy z cudem. To taki nacisk na poranne wstawanie jest absurdalny i godziny rozpoczynania zajęć a nie zachowanie ludzi którzy aby przetrwać piją energetyki. Polecam prelekcje TEDa "okradzeni".
  • Odpowiedz
  • 1
@kfffasny Wymień ten syf. Znam na pamięć każdy składnik monstera, bo każdy pisze o tym mitycznym "syfie". Uzasadnij, podaj przykład.
  • Odpowiedz
@adfgx: nie trafiłeś, bo ja cale życie nie mam żadnego problemu z wstawaniem zarówno o 5 jak i później. dodatkowo 8h snu jest zalecane przez większość lekarzy i specjalistów, a nikt nie mówi że trzeba wstawać o 8. w poście wyżej pisałem ogólnie o syfach w energetykach i uzależnieniu 14latkow od kofeiny, co powoduje szereg innych zaburzeń, m.in snu. jak dla mnie to możesz zamienić wode na tego monsterka i
  • Odpowiedz
  • 0
@kfffasny Z czym nie trafiłem? Trafiłem z tym, że nie masz pojęcia co to chronotyp snu. Nastolatkowie w większości muszą być na 8 w szkole. Są torturowani. Zapoznaj się z pojęciem społeczny jetlag. Nie masz ani jednego argumentu na żadną kwestię poruszoną przeze mnie i innych tutaj, jakaś randomowe anegdotka z życia to nie argument. Które składniki bezcukrowego monstera to ten syf, o którym tak spamujesz?
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1 mam ciekawsze rzeczy do roboty przez wolna niedziele niz siedzenie na wykopie, ale skoro tak bardzo chcesz to odpisze - moja żona rowniez ma bardzo niskie cisnienie, i nie pije energetykow w ogóle. A jesli tobie tak bardzo pomaga to wal po 5 dziennie, ale nie gadaj wokół ze to zdrowe

@adfgx nastolatkowie sa torturowani bo musza byc na ósma w szkole? XD nawet niechce mi sie dalej debatowac.
  • Odpowiedz