Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zakupiłem abonament na eduweb, bo oferują podobno niezłej jakości kursy online i możliwość zdobycia certyfikatu. No i tu jest pies pogrzebany. Czy taki certyfikat jest cokolwiek wart? Nie oferują ich za każdy ukończony kurs, a jedynie za konkretne "ścieżki". Dodatkowo abonament jest dosyć drogi bo aż 100 zł miesięcznie. Czy jeśli wpisze sobie certyfikat z takiej strony to zostanę obiektem drwin? Lepiej zapłacić 20x tyle ale zrobić szkolenie stacjonarne? Chodzi o grafikę komputerową i druk DTP. Zdaje sobie sprawę, że liczą się umiejętności i portfolio, ale chciałbym mieć co wpisać do CV.

#praca #eduweb #pracbaza #kursyonline

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8f682738fdd000a63b693
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: nie siedze w grafice, ale certy ukonczenia kursu ztej strony mozesz sobie darowac. Kursy stacjonarne maja sens jezeli prowadzone sa przez kogos kto ma diswiadczenie w branzy, a nie jest tylko instruktorem. Mysle, ze warto zrobic certy od np producenta pakietow graficznych (np od adobe). Ze stron z kursami sprawdz udemy. Kupujesz dany kurs, bez oplaty miesiecznej.
@AnonimoweMirkoWyznania: zobacz na linkedin co mają powrzucane ludzie na stanowiskach które cię interesują. Za moich czasów był to lekki smród wpisywać takie rzeczy, wrzucało się technologie w jakiś się pracuje plus ogólnie znane/uznane certyfikaty. Przy grafice robotę robi raczej portfolio, można je podkręcić pod firmę do jakiej się aplikuje
@AnonimoweMirkoWyznania: Przerobiłam ta ścieżkę o której mówisz i uzyskałam certyfikat, po za dodatkowym punktem w CV całkiem fajnie przydala się ta wiedza z całego kursu, chociaż osobiście nudniejsze fragmenty przewijalam i skupiałam się na tym co potrzebuje. W aktualnych czasach, szczególnie w zakresie grafiki nie ma wielkiego znaczenia w jakiej formie obrabiasz kurs - czy online czy stacjonarnie, ponieważ to tylko i wyłączenie od ciebie zależy czy pochłoniesz wiedzę.

@bartd: