Wpis z mikrobloga

@Mich9 dobrze uczą, dobrze byc juz z rolniczej rodziny i z jakąś wiedzą praktyczną tam przyjść. Bardzo ciężko nie jest jak sie pilnie uczysz, ja dalem jako tako radę bez absolutnie żadnej
wiedzy o rolnictwie jako mieszczuch z warszafki. Jak planujesz miec gospodarstwo i nim zarządzać to nauka tam moze wiele dac. Tez po mat fizie jestem, pracuję obecnie jako "urzednik rolny", płaca #!$%@? jak na razie. Gdybym sie przeniósł w czasie
@SheikTango: No właśnie ojciec ma 40 ha, trochę mało pewnie uczyłbym się języka i wyjechał na zachód do roboty po inżynierze i tam zrobił magisterke. Napewno chciałbym iść do roboty po tym ale nie do urzędu. A kumple gdzieś pracują oprócz własnych gospodarstw? No i mam do wyboru politechnike wroclawska i kierunek mechanike i budowe maszyn.
@Mich9: tak jak to polskie studia uczą przestarzałej wiedzy, jakbys chcial zostac na wlasnym gospo to studia cie nic nowego nie nauczą, tylko papierek bedziesz mial, a jak chcesz wyjechac za granice i ten papier ci sie przyda to rób ( ͡° ͜ʖ ͡°)