Wpis z mikrobloga

@Slejpnir: Ale to są te same zdjęcia? Czy może miał wcześniej takie zdjęcie i usunął? Bo wg mnie to co widnieje na OLX, a to co wkleiłeś to jednak nie to samo.
  • Odpowiedz
@weah: chodziło mi o to że za.duży zbieg okoliczności że akurat sprzedaje ta perfume od Byredo które jest podrabiana i sprzedawana na Wishu, nie wierzę w rąk e przypadki. Koleś ma niszowe perfumy, pisze że własną kolekcja nie ma pojęcia jakie są rynkowe ceny?
  • Odpowiedz
@Slejpnir: Nie wiem czemu takie ceny zrobił, nie wiem czy to są jego zdjęcia. Wg mnie są OK. Można też stwierdzić, że są raczej z jednego miejsca patrząc po odbiciu lampy itp.

Ma podróbki bo ma Byredo? To jakie można mieć perfumy na sprzedaż aby była 100% pewność, że to oryginały? ;-)

Gość ma tylko odbiór osobisty, pytanie czy faktycznie ten odbiór jest
  • Odpowiedz
@Slejpnir: @Pan_Beniowski: Po wpisaniu jego loginu z olx w google wychodzi, że w ostatnim czasie wystawione miał też różne zegarki, telewizor itp. Wszystkie zdjęcia w tym samym miejscu wykonane, nawet jakieś paragony z Apartu były, więc jeśli zdjęcia kradzione to z jakiegoś polskiego źródła.
  • Odpowiedz
@weah: po co ma kraść zdjęcia jak kupił sobie podróbki i ma je na własność w domu i sobie robi zdjęcia? Może ktoś kto się.zna poprosi go o szczegółowe zdjęcia butelki i potwierdzi oryginalność?
  • Odpowiedz