Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących ten komentarz

Chcesz przestać być wołany? Zabierz plusa.
Chcesz zacząć być wołany? Daj plusa komentarzowi podlinkowanemu wyżej

  • Odpowiedz
@Rabusek: zawołaj szczególnie jak któraś z nich będzie otwarta w wwa. Jeżeli nie będzie napisane skąd jest restauracja, to może dopisuj w którym mieście funkcjonuje? Mirki będą zbierały się na wspólne uczty by wspomóc Polskiego przedsiębiorcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli nie będzie napisane skąd jest restauracja, to może dopisuj w którym mieście funkcjonuje?


@szczurozjadacz: daje tagi, ale dodam info o mieście, adres + pineske w gmaps, dobry pomysł
  • Odpowiedz
@mkarweta: dzięki - wiem że i z prawej i z lewej ludzie są #!$%@?, nie ma sensu tutaj dzielić ludzi. Ja np. przestałem brać udział w strajku kobiet przez postulaty z którymi sie kompletnie nie zgadzam (mimo, że te główne są jak najbardziej na miejscu).

Zamiast sie dzielić, to walczmy razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) o otwarcie biznesu.
  • Odpowiedz
@Rabusek: a już się właściciel z alkoholu wyprzedawał i miał zamykać biznes, dobrze że tego nie zrobił

ciekawi mnie, czy jak będę w takim barze i wpadnie policja to czy będą konsekwencje, czy tylko dostanie właściciel
  • Odpowiedz
ciekawi mnie, czy jak będę w takim barze i wpadnie policja to czy będą konsekwencje, czy tylko dostanie właściciel


@f4renthide: nikt nie dostanie, bo to szkolenie, a to nie jest zabronione. Celowo kombinują i obchodzą te buble prawne (a raczej bezprawne), i bardzo dobrze. Także policjanci co najwyżej sobie mogą przyjść i się rozejrzeć.

A nawet jak nadgorliwie dadzą mandat to nie przyjmować i umorzonko w sądzie (choć i tak pewnie
  • Odpowiedz
@Rabusek: W ogólnym założeniu popieram pomysł i akcję ale... nie boisz się że może wykorzysta to ktoś z naszego rządu żeby mieć "gotowca" pod wysyłanie policji i sanepidu żeby ich dojechać? Zamiast samemu szukać i sie męczyć to własnie mają robiony gotowy spis.
  • Odpowiedz
@SC10n: ktokolwiek sie teraz otwiera robi to (mam nadzieje) z głową. Jak zerkałem to każda firma którą wrzucałem albo prowadzi szkolenia, albo jest kwiaciarnią - w kazdym razie ma myk zeby nie dostać kary.
  • Odpowiedz