Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio był wpis pod tagiem #neuropa na temat przegrywu/incelizmu, gdzie OP chciał podjąć temat incelizmu i perspektywy incela, ekipa z neuropa oczywiście go zjechała pokazując w sumie jakim rakiem stała się dzisiejsza pseudo lewica, czyli konserwatywne bananowe dzieci udające lewice, a fundamentów lewicy nie rozumiejące. Ma to miejsce na całym świecie, gdzie inceli się atakuje, obraża, niszczy na wszelki sposób.

Zacznijmy jednak od samej sytuacji inceli. Incele są to ludzie, którzy nie mają możliwości odbycia stosunku seksualnego jak i w definicji sensu largo nie mają możliwości bycia w związku. Z czego to wynika? I tutaj już pojawia się gwałt na fundamencie lewicy, na słowach Karola Marksa ,,to byt społeczny określa świadomość, a nie świadomość określa swój byt''. Cała myśl lewicowa z definicji nie opiera się na liberalnej tezie, że możesz być kim chcesz, i że to ty sam jesteś kapitanem swojego losu. Jeżeli więc uważasz się za człowieka lewicy, piszesz pod tagiem neuropa a incelizm uważasz za efekt ich działań to jesteś kolejnym konserwatywnym osiołkiem co się przebrał za ,,lewaka'' bo to modne.
Zgodnie z słowami Marksa nie mamy wpływu bezpośredniego na to kim jesteśmy, to jak widzimy świat wynika z tego w jakim środowisku się wychowaliśmy. Kraj, czasy, miejsce, rodzina, stan społeczny, geny, otoczenie, a nie wolna wola, nie ambicje, nie marzenia. To nas określiło.

Rzecz druga odnośnie woli to hasła pokroju, że na biede nie masz wpływu ale na samotność tak. Błąd. Jak jesteś brzydki, do tego w czasach nadwyżki mężczyzn to oczywistym jest, że twoja szansa na związek jest nikła. Nie jest więc to od ciebie zależne. Wróćmy jednak znowu do fundamentów. Czy bieda ma związek z samotnością? Z urodą? Na urodę wpływają dwie rzeczy - geny, i to co jemy. Odwołam się więc do słów Ludwiga Feuerbacha, który jak Marks należał do Heglowskiej lewicy ,,jesteś tym co jesz''. Te słowa znaczą, że klasę da się określić przez jedzenie, jeśli jesz np. kawior to wiadomo, że nie jesteś biedny. Tym samym uroda idzie z biedą i klasą. I po raz kolejny pokazuje, że incel na to kim jest wpływu żadnego nie miał.

Rzecz kolejna jaką się dziś jaśnie oświecone towarzystwo pseudo lewicy zajmuje to kwestia płci i roli społecznej. Wynajdujecie co raz kolejne problemy i je definiujecie, równocześnie jak dajecie swoje oświecone rady incelom vide pewien znany ,,lewicowiec'' co robi teraz filmiki o Konfederacji to dwa lata temu ów mędrzec dawał rady oparte o typowe konserwatywne treści. Czyli masz zagadać, być męski itd. I tu znowu cytat Karola Marksa ,,filozofie tylko interpretowali świat, rzecz w tym by go zmieniać''. Pisanie o kolejnej płci to nie zmiana, to interpretacja, tak samo dawanie konserwatywnych zmian to nie zmiana, to interpretacja. Lewicowiec nie interpretuje, w lewicy chodzi o zmianę, o progresję, o walkę o prawa najniższych klas, a nie oto, co stało się modne. Nie jesteś więc lewicowcem jak skreślasz incela i go obrażasz i dajesz rady w stylu bądź mężczyzną. Jesteś konserwą co się za lewicowca przebrała bo to modne.

Podobna sytuacja jak incele to wybory w USA, widać to tutaj u jaśnie oświeconych czy na reddicie. Czy jakikolwiek wielki lewicowiec pomyślał czemu ludzie ludzie głosują na Trumpa? Nie. Jedyne co się robi to atakuje, obraża wyborców Trumpa. Tutaj powołam się na autorytet Slavoja Zizka, jednego z ostatnich prawdziwych lewicowców, co właśnie w swoich książkach dotyka tego tematu, i sam mówi, ze gdyby był Amerykaninem to głosowałby na Trumpa, nie Clinton. Może czas się glębiej nad tym zastanowić albo jasno określić i nie nazywać lewicą tylko liberalno-konserwatywną galaretą.

I ta sama kwestia tyczy sie inceli i ich stanowiska odnośnie aborcji. Dlaczego incele nie popierają kobiet? Z czego to wynika? Pomyśl, że jesteś brzydkim, odrzucanym całe życie facetem, twoje życie to wegetacja, w internecie jedyne co dostajesz to albo obelgi albo rady ww. galaretek. Chciałbyś kochać i być kochanym. Ale nie masz na to szans. I przy tym wszystkim jesteś traktowany jak śmiec, wyśmiewany bo incel/prawiczek etc. Nie widzicie jak stworzyliście z inceli nowy proletariat? Nie widzicie jaśnie oświeceńcy, że zamiast mówić jak rozwiązać problem inceli np. zwiekszając vide Kanada liczbe imigrantek względem imigrantów? Ależ nie, woleliście wyśmiać od prawiczków/inceli pijąc kawę pod tęczową flagą. Nie widzicie też jawnej dyskryminacji niskich, co niczym się nie rózni od dyskyminacji np. czarnych. Zalecam wam zastosować tzw. zasłone niewiedzy z teorii Rawlsa. I rozpatrzcie to na takich przypadkach - orientacja, kolor skóry, wzrost. I potem się zastanówcie czy chcielibyście by być odrzucani tylko za to, że jesteście niscy. Jeśli tak to rozumiem, że analogicznie uważacie, ze jak ktoś nie chce zatrudniać kolorowych to nie ma żadnego problemu, i nie jest to rasizm.

I wracając do stanowiska inceli to jest one racjonalne z perspektywy politycznej. Dzięki waszej bucie, udawanemu oświeceniu perspektywa incela jest taka, ze kobieta to niczym XIX wieczny właściciel fabryki, myślicie, że XIX robotnik będzie walczył o prawa takowego jak ten go wykorzystuje na maksa? Nawet jeśli popieracie te postulaty, a większość ludzi popiera conajmniej zachowanie kompromisu aborcyjnego to nie staniecie po stronie tego wlaściciela fabryki. Walcząc o prawa kobiet stworzyliście nową najniższą klasę. Gdy był czas na powiedzenie nie na dyskryminację ze względu na wzrost czy wyśmiewanie prawiczków to wy mówiliście, że każdy może mieć wymagania jakie chcę równocześnie broniąc otyłych kobiet czy walcząc z tzw. slut-shaming. Jakbyście tak samo walczyli z virgin shaming to może tyle inceli by nie było.

I taka jest właśnie dzisiejsza, praktycznie na całym świecie pseudo lewica, zbiór pseudo światowych oświeceńcow nabijących się ze słabszych, niższych, brzydszych, ale robiących to pod tęczową flagą, niczym inkwizytor palący na stosie przed bramą kościoła. Zadufana w sobie zbieranina co nawet na chwilę nie chce pomyśleć co czuję drugi człowiek ale do naśmiewania się z wyborców czy to Trumpa czy Konfederacji to występuje pierwsza.
#przegryw #zwiazki #blackpill #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff85bacebebed000a75a88f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 76
  • Odpowiedz
OP: @Replica

bez terapii to każda normalna laska od nich zwieje jak tylko będzie mogła (pomijam tu osoby #!$%@?ące bzdury dla plusów). Zostaną takie co lecą na kasę (chociaż patrząc na teorie inceli jak to laski lecą na kasę a ich nie chcą, to sądzę, że spora ich część tej kasy nie ma). Albo totalnie zdesperowane. I nie, nie piszę tu o wyglądzie.


Sama terapia nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @DizzyEgg: Przeczytałem całą dyskusję. Bardzo ciekawa intelektualnie. Zarówno argumenty z konta anonimowego, jak i te od @Replica, nieśmiało przypisałbym je do #gruparatowaniapoziomu

Tytułem wstępu; nie identyfikuję się z #neuropa, ale to dlatego, że nie siedzę aż tak dużo na tym portalu i nie do końca rozumiem niektóre tagi tutaj. Jestem, tak jak napisałem w swoim wykopowym bio, umiarkowanym liberałem. W polskiej polityce jest mi blisko do Kultury Liberalnej, a w filozofii do wspomnianego wyżej Johna Rawlsa, albo Seneki

Zgadzam się z tym, że sporo osób traktuje Inceli "z buta". Na pewno lewica ma przez to problem, żeby do nich dotrzeć. Osobiście staram się w sobie pielęgnować empatię wobec inceli, ale nie jest to łatwe. Po prostu tag #przegryw jawi mi się jako toksyczne miejsce. Lurkowałem tam kiedyś i po wizycie na tagu czułem się źle. Byłoby dobrze gdyby osoby, które cierpią z powodu frustracji seksualnej i innych przykrych rzeczy, które dotykają mirków z tagu #przegryw się solidaryzowały i działały konstruktywnie w celu polepszenia swojej pozycji. Skoro osoby, które opisują rzeczywistość za pomocą "teorii pigułek" potrafią spędzać godziny na mierzeniu czaszki modelów, to czemu nie poświęcą tego czasu na samorozwój? Skoro uważacie, że wygląd jest taki ważny, to czemu by nie próbować swojego wyglądu polepszyć i chociażby trochę podnieść swoje szanse w kontaktach z kobietami?
Poza
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

W konserwatywnym społeczeństwie puszczalstwo jest piętnowane (tzw. slut shaming), a w liberalnym społeczeństwie przeciwnie: kobiety są zachęcane do puszczalstwa.


To nie jest prawda. W liberalnym społeczeństwie najważniejsze jest prawo wyboru, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Immanuel Kant nazywał to "prawem do samostanowienia ", po niemiecku mówi się na to Selbstbestimmung. Zerknij sobie na Instagram Kasii Koczułap na przykład. Bardzo dużo czasu poświęca na mówienie o tym, że każdy
  • Odpowiedz
Ależ oczywiście, sam zapomniałem o wysokich kobietach wspomnieć


@AnonimoweMirkoWyznania: incele nie zapominają, gwarantuję ci.

I muszę powiedzieć że to bynajmniej nie poprawia spojrzenia na inceli. Domagają się empatii i zrozumienia, a sami nie mają jej za grosz. I są zwyczajnie toksyczni i odpychający. Dodatkowo położyli wszelkie inicjatywy na rzecz praw mężczyzn jakie zdarzyło mi się widzieć, bo wszystkie, zamiast próbować sformułować jakieś postulaty, zmieniały się w bagno incelskich teorii i wyzwisk wobec
  • Odpowiedz
GigantycznaKochanka: @koroluk: Może zrobił byś materiał o incelach z punktu widzenia lewicy?

Na swoim youtubowym kanale https://www.youtube.com/c/KorolukMasakrator/ zrobiłeś już materiał na temat LGBT, gdzie według różnych badań osoby LGBT stanowią od 2% do 8% społeczeństwa. Według różnych badań incelizm dotyczy nawet 1/4 mężczyzn. Jest to znaczenie poważniejszy problem społeczny, niż to że geje i lesbijki nie mogą brać ślubów w Polsce.

Poniższy wykres pochodzi z artykułu The
AnonimoweMirkoWyznania - GigantycznaKochanka: @koroluk: Może zrobił byś materiał o in...

źródło: comment_1610302738RWDCEejMPkkg2oQorb186i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
OP: @vivalder_12

Zgadzam się z tym, że sporo osób traktuje Inceli "z buta". Na pewno lewica ma przez to problem, żeby do nich dotrzeć. Osobiście staram się w sobie pielęgnować empatię wobec inceli, ale nie jest to łatwe. Po prostu tag #przegryw jawi mi się jako toksyczne miejsce. Lurkowałem tam kiedyś i po wizycie na tagu czułem się źle. Byłoby dobrze gdyby osoby, które cierpią z powodu frustracji seksualnej i innych przykrych rzeczy, które dotykają mirków z tagu #przegryw się solidaryzowały i działały konstruktywnie w celu polepszenia swojej pozycji. Skoro osoby, które opisują rzeczywistość za pomocą "teorii pigułek" potrafią spędzać godziny na mierzeniu czaszki modelów, to czemu nie poświęcą tego czasu na samorozwój? Skoro uważacie, że wygląd jest taki ważny, to czemu by nie próbować swojego wyglądu polepszyć i chociażby trochę podnieść swoje szanse w kontaktach z kobietami?

Poza tymi incele muszą IMO zadbać o swój PR.


Już na samym początku napisałem, że wygląd idzie też z klasą vide jedzenie, które w jakimś stopniu je określa. Tam gdzie się lepiej je, tam się lepiej wygląda, a to wpływa również na jakość życia. A tym samym brzydki ma znacznie większe szanse być biednym co nie może się z tego wydostać aniżeli osoba ładna. Na te chwilę te działania zaczynają przypominać lekcję z historii, dochodzi do radykalizacji, już miały miejsca zamachy, za x lat może być tylko gorzej jeśli się incelom nie pomoże. Incele sami sobie nie pomogą, czas skończyć ich obwiniać, atakować a pomóc i powiedzieć tak, zawiedliśmy, jako społeczeństwo i czas
  • Odpowiedz
@Replica: generalizujesz. Ostatnio tagi kojarzace sie z incelami opanowały głośno krzyczące jednostki, nierzadko bedace atrakcyjne, tylko majace siano w głowie. Taki "normalny" incel jak ja, czlowiek samotny, niebedacy obiektem zainteresowania kobiet ma podwojnie przewalone, bo trace miejsce wsparcia. Nie chce mi sie poswiecac czasu na gadanie o złych kobietach, kobiety moga wiecej w Polsce w 2021(przecietnie), to prawda, ale samobiczowanien i toksyna uprawiane na blackpill (bedacy swoja droga dosc sluszna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kolego, widzę że masz trochę RiGCZu. Przejdź na prawą stronę mocy.
Tylko tradycjonalizm i konserwatyzm są odpowiedzią na rosnący problem samotności, depresji mężczyzn i kobiet.

A nawet jeśli okaże się, że konserwatyzm nie działa tak jak powinien to przynajmniej dzięki liberalizmowi gospodarczemu będziesz miał kasę i przynajmniej nie będziesz sponsorował seksu i aborcji lewackim k*bietom.
  • Odpowiedz
@trevoz: tradycjonalizm i konserwatyzm, czyli sprowadzenie chłopa do roli bezwolnego golema dostarczającego zasobów społeczenstwu/kobietom, a kobiety skazujące na niespełnienie przez związanie sie i robienie dzieci z genami niezaspokajającymi jej potrzeb? Tu nie ma wyjścia, wolność seksualna oznacza niespełnienie inceli, konserwatyzm oznacza niespełnienie kobiet.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

"Podobna sytuacja jak incele to wybory w USA, widać to tutaj u jaśnie oświeconych czy na reddicie. Czy jakikolwiek wielki lewicowiec pomyślał czemu ludzie ludzie głosują na Trumpa? Nie. Jedyne co się robi to atakuje, obraża wyborców Trumpa. Tutaj powołam się na autorytet Slavoja Zizka, jednego z ostatnich prawdziwych lewicowców, co właśnie w swoich książkach dotyka tego tematu, i sam mówi, ze gdyby był Amerykaninem to głosowałby na Trumpa, nie Clinton. Może czas się glębiej nad tym zastanowić albo jasno określić i nie nazywać lewicą tylko liberalno-konserwatywną galaretą."


Przecież na lewicy ciągle mówi się o powodach zwycięstwa Trumpa, pierwszy lepszy z brzegu przykład, fragment jednego z dwóch tekstów udostępnionych na fejsbukowym profilu wrocławskiego Razem, po szturmie na
  • Odpowiedz
OP: @Rendi

Przecież na lewicy ciągle mówi się o powodach zwycięstwa Trumpa, pierwszy lepszy z brzegu przykład, fragment jednego z dwóch tekstów udostępnionych na fejsbukowym profilu wrocławskiego Razem, po szturmie na kapitol:


"Radykałowie i populiści nigdy nie biorą się znikąd.

Ich trzeba dokarmiać. Kryzysami, gniewem, nierównościami.`Te ostatnie biją swoje rekordy w historii
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko fajnie, zgadzam się w 100% ale co tak n prawde można zrobic? Sam ejstem manletem i widze jak traktują mnie ludzie, zarówno kobiety i mężczyźni. Bez wstrzasu nic się nie zrobi, trzeb było by się organizowac i palic ludxmi jak Ukraińcu robili na Wołyniu. Bez rozwiązania przemocowego nie ma wyjścia ztej sytuacji i chyba każdy kto nie jets naiwny zdaje sobie z teog sprawę.
Osoboscie miałbym na ot
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
@vivalder_12 napisał:

To tyle z moich przemyśleń. W ramach pielęgnowania empatii wobec inceli planuję zebrać trochę rekomendacji politycznych (zebrałem materiały pochodzące od osób o sympatiach lewicowo-liberalnych, które zajmują się kwestią inceli i jednocześnie mają empatyczne podejście) , oraz lifestyle'owych, które mam nadzieję okażą się dla kogoś pomocne. Rekomendację planuję zebrać i przesłać na Wykop w następnym tygodniu, stay tuned. Miłej niedzieli dla wszystkich :)


Moja miniseria wpisów jest już na Wykopie. Zachęcam
  • Odpowiedz