Wpis z mikrobloga

@motokate: Mam ponad rok, działa jak trzeba. Jednak warto zwrócić uwagę na koszt nabojów - oryginały są drogie, korzystanie z usługi napełniania kłopotliwe. Ja kupiłem dużą butlę CO2 + zawór do soda stream (były zestawy na allegro) + zaworek do butli ss, który pozwala na dobijanie jej. Samo SS zajmuje niewiele miejsca, ale dodatkowa butla CO2 już trochę zajmuje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motokate: opłacalne, zwłaszcza jeśli napełniasz butlę z dużej z co2 (pogrzeb w necie co i jak).

Polecam x100. Nie wyobrażam sobie powrotu do dźwigania wody ze sklepu. Zajmuje tyle co nic miejsca. Nie polecam jedynie tego modelu z wkręcaną butelką w urządzenie.

Polecam model pic rel "easy". Ten wkręcany używam u znajomych i bardzo niemrawo gazuje.
Pobierz D.....r - @motokate: opłacalne, zwłaszcza jeśli napełniasz butlę z dużej z co2 (pogrz...
źródło: comment_1610116490hJYsx2JiwNZmzVKGXheelx.jpg
@DunningKruger: Dzięki! Myślałam o tym wynalazku, bo małżon zawsze narzeka, że za mało gazu w butelkach i za szybko ucieka - mógłby sobie na bieżąco robić (i faktycznie dźwiganie odpada, na III piętrze bez windy zrobiłoby nam różnicę).