Wpis z mikrobloga

Ten bank jest niepoważny, odradzam każdemu.

Zablokowało mi konto bo pierwszy raz od lat źle wprowadziłem kod do logowania SMS. Oczywiście wielokrotne dodawanie urządzenia do urządzeń "zaufanych" nic nie daje, więc muszę przepisywać ten durny kod SMS.

Próbuję odblokować konto poprzez podanie numeru PESEL i nazwiska panieńskiego matki. Wprowadziłem, jakiś błąd. No dobra to drugi raz wprowadzam, przeszło. Dostaję SMS z hasłem do dokumentu PDF, który mi przesłali na maila z tymczasowym hasłem. Super wprowadzam, mogę zmienić hasło. A taki uj, nie można, bo nie. Mogę odblokować tylko w placówce lub przez mLinię. No dobra to spróbuję założyć aplikacje. Podaje dane, lektor czyta mi 4 cyfry w odstępach około 10 sekund jak dla debila. No dobra podaję wszystko. Aplikacja założona ale nie da się odblokować.Taki wuj zablokowane, nie odblokują. No dobra to zadzwonie na mLinię odblokować. Podaję cuda telekody, czekam 10 minut na rozmowę. Podaję pesele, nazwisko matki, numer telefonu, mail, login do banku, numer i seria dowodu osobistego. Super dostaję maila na pocztę z pdfem, no i tajnym hasłem na maila. Znakomicie, ustalam jakiś nowy kod tymczasowy. No i znakomicie, a może jednak nie bo cała kasa z konta telefonicznego poszła sobie gdzieś. No to załatwiłem.

No nic nie mam co robić, pojadę pewnie sobie umilić czas do banku bo nie mam co robić w czasach epidemii.

Czy jest jakiś bank gdzie nie będę przechodził takich cyrków? Jeśli tak to może ktoś coś poleci?

#mbank #bank
  • 5