Wpis z mikrobloga

Wyrabianie karty wędkarskiej w Holandii:
Klik klik w kąkuter, 10 minut i otrzymujesz w pliku pdf pozwolenie, fizyczna karta dojdzie w ciągu miesiąca na wskazany adres
Wyrabianie karty wędkarskiej w Polsce:
-Najpierw opłacić egzamin przelewem na wskazany numer
-Skarbnika koła PZW znajdziesz na rynku w papierniczym między 9.00 a 9.30
-Przynieś potwierdzenie przelewu
-Pan Skarbnik wystawi zaświadczenie o zdanym egzaminie
-Do Urzędu, Wydział Środowiska
-Koronawirus
-Smutnazabapepe
-W Wydziale Środowiska: a opłata za wydanie karty jest?
-Tuptup dwa piętra niżej do kasy
-Tuptup dwa piętra wyżej do Wydziału Środowiska
-No to może Pan wypełnić wniosek
-OZONOWANIE DOKUMENTU
-PAN MUSI NA DOLE WYPELNIĆ WNIOSEK BO MOŻE BYĆ PAN NOSICIELEM
-Tuptup trzy piętra niżej zostawić wniosek
-Zadzwonimy do Pana jak będzie karta gotowa, w poniedziałek może
-Po odbiorze karty jeszcze raz do Pana Skarbnika do sklepu papierniczego na rogu w rynku między 9.00 a 9.30 opłacić składki i otrzymasz kartę
-Bezrybie
#wedkarstwo #zalesie
  • 55
Po odbiorze karty jeszcze raz do Pana Skarbnika do sklepu papierniczego na rogu w rynku między 9.00 a 9.30 opłacić składki i otrzymasz kartę


@CzuapDeBejs: Opłacasz składkę normalnie przez neta. W każdym razie ja tak robię, nie wiem, może dziwny jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
np. jakie ryby wolno a jakie nie, albo kiedy te a kiedy tamte


@Marek1991: I koniecznie musi Cię ktoś z tego egzaminować? ¯\_(ツ)_/¯ To w Twoim interesie jest znać prawo, żeby łowić legalnie. Egzamin nie sprawi, że wędkarz będzie stosował się do przepisów.
@Floooki: niedlugo powstanie ministerstwo spinningu, ministerstwo trollingu i ministerstwo na grunt.
To nie jest tak ze mozesz sobie isc i lowic ryby, gdyby tak bylo to kazdy by lowil. To jest skomplikowana sprawa zalozyc robaka na haczyk i wlozyc do wody. Do tego potrzebne sa certyfikaty i szkolenia. Wincyj biurokracji!