Wpis z mikrobloga

  • 342
I pomyśleć że jak wchodziły #paczkomaty od #inpost to się broniłem rękami i nogami żeby tak nie zamawiać, a teraz uważam że to rozwiązanie jest po prostu idealne, nie da się chyba o lepsze rozwiązanie. Szybko a nawet szybciej niż kurier, bez żadnych pretensji, bez robienia człowieka w "wała", rozumie i wybacza, daje Ci mnóstwo czasu, na każdym osiedlu praktycznie jest dostępny. Szkoda że nie jest człowiekiem, bo bym się oświadczył.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: ja zamawiałem przez kupę czasu kurierem bo mieszkałem na #!$%@? 4 km od najbliższego paczkomatu a teraz mam 150 metrów i tylko tak zamawiam
  • Odpowiedz
@hanksters: @rekit @Hejtel z tego co pamietam, tam były tez akcje typu, że wciskali listy np w rurki od ogrodzenia, albo kurierzy czy tam ich listonosze nawet ich nie nosili tylko zostawiali u siebie w domu xD. Niektórym ludziom prąd odcinano, bo rachunki nie dochodziły xD
  • Odpowiedz
a mogę się zapytać dlaczego uwazales że paczkomaty to zły pomysł? Z czystej ciekawości pytam :)


@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: inPost miał wtedy fatalną reputację. Tak jak pisał kolega zostawiali listy byle gdzie, a to w sklepie i to wcale nie tak bliskim, a to wciśnięte w ogrodzenie, opóźnienia, były też skargi, że dużo listów w ogóle nie dochodziło, ale kto wie, czy to nie były właśnie te przesyłki pozostawione gdziekolwiek. Biorąc pod
  • Odpowiedz
@japycz: Tego to już nie wiem, wiem tyle że wszystko możesz nadać w sekundę przez internet i zanieść do paczkomatu (a jak poza gabarytem to przyjedzie kurier lub możesz zawieść do jakiegoś oddziału). Do tego paczki wysyłane INPOSTEM przychodzą chyba nawet szybciej niż kurierem (bo chyba pracują 24 godziny i do tego w soboty) a jeszcze taniej niż kurier.

No i najważniejsze: Nie musisz marnować czasu na tej zasranej poczcie
  • Odpowiedz
@bukimi: Ja czekam od poniedziałku na paczkę z inpostu, wczoraj zgłosiłem skargę a paczki nadal nie ma . Ciągle podróżuje między oddziałami, nikt nie podaje przyczyny co się dzieje, chociaż mogli by pisać w jakich miastach. Tragedia tyle czasu czekać, pierwszy raz tak długo czekam i nie wiem co się dzieje
  • Odpowiedz
@LeczmySie: Od poniedziałku to ciut długo ale jeszcze święto było więc jakby to była paczka pocztowa to byś czekał jeszcze z 3-5 dni ot tak.
Trzymam kciuki żeby się znalazła. No i chociaż nadal jest w systemie, rób screeny jakby co.
  • Odpowiedz