Wpis z mikrobloga

@beroslaw: Nie będziesz grał - na ilość propozycji (słownie dwie) które przedstawiłem żebyś robił audycję a ja Cię upchnę w jednej rozgłośni, to wiesz ( ͡º ͜ʖ͡º).

Aby byl sukces 357 trza sie nazywac stelmach niedzwiedzcki i kaczkowski a nie mpower szafa i beroslaw ;) no i miec >ich fundusze. [...]


Myślę, że duży wpływ ma stałe, regularne granie od circa 30 lat (vide Niedźwiedzki, czy
@TySzafa a jednak ? Domestic ? No dobra ... Tak , wiem ze byly propozycje zlozone ALE: Co innego wpakowas sie w zobowiazania fm, gdzie musi byc regularnosc chocby uj na uju stanął. Wiąże to się z większymi przygotowaniami i nakładami czasowymi.za które i tak nikt nie zaplaci. Wiec albo traktować to jako hobby i podejść do tego jak do hobby albo zainwestować duzo czasu i pracy licząc na zyski. Fm bylo
@TySzafa:
u mnie jest sprawa prosta. jak zbierze się kilka osób, które by chciało pograć i pośmiać się na czacie jak kiedyś to ja nie widzę problemu by poświęcić kilka swoich godzin i postawić całość, szczególnie, że mam większość gotową out of box. Co prawda nie będzie to aż tak bardzo rozwinięte jak za starych dobrych czasów, ale najważniejsze elementy są.
Trzeba tylko chęci. Bero zagra dwie audycje i bardzo spoko.
@TySzafa wiem ze wiesz :) i wiem ze próbujesz. Ja tez nie raz nie dwa siedzę i myślę "ale bym se takom audycje zrobil , ale takom dobrom z progresami blusami metalami, słuchaczy i słuchawek propozycji posluchal" ... no ale ktos musi wychodowac cochones i spiac wszystko do kupy. Wtedy ja się bez problemu dostosuje