Wpis z mikrobloga

Tak szczerze jako #niebieskiepaski lubicie patrzeć na pożądane przez siebie #ladnapani w sposób uległo-seksistowski ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli jak na istoty mniejsze, słabsze i ogólnie delikatniejsze fizycznie i psychicznie? ( ʖ̯)

W głębi siebie będąc spragnionymi ich spróbowania traktować je mniej podmiotowo. Bardziej jak napalone emocjami suczki/kociaki (σ ͜ʖσ) dostosowane do bycia waszymi partnerkami-konkubinami, "asystentkami", "pomocnicami" czy "nałożnicami" (jak niańkę dla was, waszego domu i z czasem dla waszych dzieci).

W sposób jak najbardziej ludzki, bez dehumanizacji ale jednak taki "szczenięcy", nie na równi

(z całkowicie niezależnego od religii czy obyczajowości waszego punktu widzenia; nawet mając świadomość, że wiele dziewczyn by to uraziło ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ¯\_(ツ)_/pol/¯

#incel #przegryw #redpill #rozowepaski #bekazrozowychpaskow #korwin #kuce #prokuratorboners #szaramyszkadlaanonka #dziewczynybeztabu #zboczenienadzis #przemysleniazdupy #rozkminyzdupy #meskieankiety #ankieta #takaprawda #niepopularnaopinia #niepoprawnepolityczne #dogpill #rozowypasek

męski seksizm to normalka i nie jest wcale taki zły

  • jak najbardziej 60.2% (109)
  • wręcz szowinistą jestem 9.4% (17)
  • lecz się człowiekujeden!!!11 3.9% (7)
  • cooooo? 16.0% (29)
  • dość! 4.4% (8)
  • jestem różowa a ty jesteś megazbok 2.2% (4)
  • jestem różowa i to akceptuję ;P 3.9% (7)

Oddanych głosów: 181

  • 1
  • Odpowiedz