Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś refflinki przy zamówieniu z rabatem?
Zastanwiam się nad zakupem 2-ki z tego co widzę większość recenzji jest pozytywnych. Znana jest data wypuszczenia następnej gen ?
Mam router HUAWEI-B593 częstotliwość 2.4 widzę że ludzie piszą że ma być 5, czy rzeczywiście muszę zmieniac router?
Używam internetu po sim lte, więc będę musiał szukać czegoś z gniazdem sim.
Po zakupie ile cieszyliście się vr? pograliście miesiąc dwa i sprzęt leży ? czy jednak wychodzą nowe tytuły które ogrywacie?
Korzystacie z social appek ?
Jest vikopowy disco ?

#vr #valveindex #oculus #oculusquest #oculusrift #htcvive #wmr #reverbg2 #vive #gry #vrkadia
  • 6
@PanPiotrus:

Czy są jakieś refflinki przy zamówieniu z rabatem?


Nie, kupuj wyłącznie przez oficjalną stronę oculus lub przez scan.co.uk bo reszta sklepów ma absurdalne ceny.

Zastanwiam się nad zakupem 2-ki z tego co widzę większość recenzji jest pozytywnych. Znana jest data wypuszczenia następnej gen ?


Prędko nie wyjdzie, bierz Quest 2.

Mam router HUAWEI-B593 częstotliwość 2.4 widzę że ludzie piszą że ma być 5, czy rzeczywiście muszę zmieniac router?


Musi być
Po zakupie ile cieszyliście się vr? pograliście miesiąc dwa i sprzęt leży ? czy jednak wychodzą nowe tytuły które ogrywacie?


mam gogle od polowy listopada, mnie mocno wciagnela gra multiplayer 'population:one' i w ta do dzisiaj, dosyc czesto, odpalam. Inne tytuly tez sa fajne, ale mam wrazenie ze te single-player jednak troszke szybciej sie nudzą ;)
@PanPiotrus:
bierz z oficjalnej strony gdzieś na reddicie pisali że z innych sklepów częściej dochodzą wadliwe sztuki (dużo godrays)
router musisz mieć 5 Ghz np ARcher C6 za 150zł z allegro, pamiętaj by do niego kompa/lapka podpiąć kablem.
DO tego jeszcze będziesz potrzebować virtual desktop 20$ ale to i tak taniej/lepiej jak oryginalny kabel Link no i masz swobode!
Mam headset z 3 tygodnie? i gram codziennie na pc, mam masę