Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy #medycyna ktos wie jak temu zapobiec? Skora na jednym z palcow mi twardnieje jak na piecie i skora sie luszczy :/ zaczelo mi to przeszkadzac, dlugo to juz mam ale zwrocilem dopiero ostatnio uwage ze cos nie halo. Tylko na jednym palcu. Ogolnie mam bardzo sucha skore, chyba atopowa. Bylem kiedys w sprawie pekajacej skory na rekach u dermatologa to mi powiedIala ze tak juz mam i elo. Musze tak zyc. To prawda?
o.....k - Mircy #medycyna ktos wie jak temu zapobiec? Skora na jednym z palcow mi twa...

źródło: comment_1610031842zqjzM3MfB7VMV5e0Y3FhBr.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
To raczej nie łuszczyca, zrób morfologię na pierwiastki, magnez, potas itp. możesz tez ths, ft3, ft4 w kierunku tarczycy, ale to zazwyczaj objawia się bardzo suchą niemal szarą skóra na łokciach i kolanach. Spróbuj smarować maścią witaminową, albo maścią z dużą zawartością witaminy a. Do dostania za grosze w aptece. Możesz też próbować kremy z mocznikiem. Przy kupnie kremu sprawdzaj czy nie zawiera parafiny i wazeliny, bo one z biegiem czasu wysuszają.
  • Odpowiedz
@Kaczqn: kurde to chyba chodzi o wode u mnie. od 2 dni tylko pije wiecej wody (dzbanek herbaty mam i jak se przypomne to to pije czesniej niz wczesniej, np teraz lykne) i spora poprawe widze xD a nie smaruje niczym
  • Odpowiedz