Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy #medycyna ktos wie jak temu zapobiec? Skora na jednym z palcow mi twardnieje jak na piecie i skora sie luszczy :/ zaczelo mi to przeszkadzac, dlugo to juz mam ale zwrocilem dopiero ostatnio uwage ze cos nie halo. Tylko na jednym palcu. Ogolnie mam bardzo sucha skore, chyba atopowa. Bylem kiedys w sprawie pekajacej skory na rekach u dermatologa to mi powiedIala ze tak juz mam i elo. Musze tak zyc. To prawda?
o.....k - Mircy #medycyna ktos wie jak temu zapobiec? Skora na jednym z palcow mi twa...

źródło: comment_1610031842zqjzM3MfB7VMV5e0Y3FhBr.jpg

Pobierz
  • 26
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@welin: rozumiem ze jakbys przestala stosowac te rzeczy teraz to wszystko wrocilo by do przykrej normy? Pytam bo tez sobie kremem takim do atopoaej skory moge smarowac tydzien i wow poprawa, ale przestane i wraca wszystkk
@oblesny_wujek: myślę, że naprawienie niedoborów w organizmie pomogło najbardziej, teraz już niczego nie stosuję i skóra jest normalna, ale też nie wychodzę za bardzo z domu, więc nie jestem narażona na mróz. No i może też być kwestia detergentów, mocne mydła i płyny antybakteryjne też niszczą skórę.