Wpis z mikrobloga

Takie coś przyszło do mojej babci, do koperty załączony był: modlitewnik, obrazek ze świętym, czek do przelewu i list.
I właśnie ten list najbardziej przykuł moją uwagę, ! napiszę treść tego listu w skrócie jak ktoś chcę przeczytać cały to zdjęcia będą w komentarzu. A więc:

W Polsce źle się dzieje z powodu:
-Silnych protestów przeciw wyrokowi TK, który oznajmił że zabijanie dzieci jest nielegalne.
-Profanacje religii, ataki na księży.
-Ohydna antykościelna nagonka na autorytety kościoła, np. Jan Paweł II
-Polacy tracą wiarę, chcą odejść z kościoła tym samym wzywają do niszczenia świątyń.
-Dzieci nie chodzą do kościołów przez rodziców którzy mówią im w domu że religia to głupota
Tym samym Polacy zaczynają żyć jak poganie odrzucając i bluźniąc Ducha Św., z tego powodu nigdy nie dostąpią nieba

Jednak jeszcze nie wszystko stracone! Da się jeszcze uratować innych ludzi, jak? Wspierając nas datkiem, a my pomożemy im pojednać się z Duchem Świętym. Dlatego wszystko jest w pani rękach może pani uratować od piekła aż 39 rodzin, wystarczy że wpłaci pani 100 złoty lub jeszcze więcej! Bóg Zapłać!

Nie wiedziałem że takie sekty piorące mózg jeszcze istnieją, a jednak.

Jeżeli ktoś z was chciałby uratować kogoś od piekła to można wysyłać pieniądze na Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im Ks. Piotra Skargi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 10