Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie wywiad z Korwinem i #!$%@? mnie ten kontrast, jak najpierw mówi „Jego Ekscelencja Władimir Putin”, a chwilę później po prostu „Józio Bider” xD


@rorf46: już cię rozp%$#doliło, czy jeszcze trwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty sobie popatrz na kontrast kołowni to cię dopiero rozczłonkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty masz jakieś inne zajęcia w życiu niż komentowanie tego co dzieje się w polityce/w USA i oglądanie wypowiedzi Korwina? xD


@Sok_Mandarynkowy: gówno cię to obchodzi. Jestem na spacerze i zwykle jak to robię, to słucham różnych rzeczy. Jeszcze jeden taki komentarz i wlatujesz na czarną.
  • Odpowiedz
@rorf46: bo nie został jeszcze zaprzysiężony. pewnie jak będzie juz oficjalnie prezydentem to tak powie bo mówił tak o wielu politykach u władzy chociaż ich nie trawił

Ekscelencja (łac. excellentia – wyższość, pierwszeństwo, wyborny) – tytuł honorowy przysługujący niektórym wyższym urzędnikom państwowym, członkom rodzin królewskich i hierarchom kościelnym, takim jak prezydent, premier, ambasador, minister spraw zagranicznych oraz arcybiskup i biskup.
  • Odpowiedz
@rorf46: Będzie mówił z tytułami jak już będzie prezydentem.
I Korwin obiecał wygarnąć Trumpowi co o nim myśli, jak on już przestanie być prezydentem - także czekamy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: ja wiem, że stary post ale ten Józio Biden też wynika z tego, że Korwin spolszcza biblijne imiona, jeszcze w PRLu on wydawał książki Jerzego Orwella. A Joe to Józio jakby nie patrzeć
  • Odpowiedz